Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Płomień i reszka

Klaudia Kołodziejczyk

Płomień i reszka

28,02

 

Fantastyczna powieść przygodowa YA dla nastoletnich czytelników! Znakomity debiut młodej pisarki!

W Samorei, pod władzą żądnej krwi Białej Cesarzowej, życie podszyte jest warstwą strachu. Gdy wojsko odnajduje i siłą zabiera Dellę, jej przyjaciółka Soleil gotowa jest położyć na szali własne życie. Moc Delli jest zagadką i jednocześnie wielkim zagrożeniem dla korony. Soleil podejmuje trudną decyzję i wraz z Mae, siostrą porwanej, wyrusza jej na ratunek.

Dziewczyny mają plan uwolnienia Delli z sideł zabójczej władzy. A raczej zarys planu. Resztę zawsze można wymyślić już na miejscu, prawda? Misja okazuje się jednak o wiele groźniejsza, niż Soleil i Mae zakładały. Muszą zmierzyć się z własnymi lękami, poskromić niecną kappę oraz robić rzeczy, na które wcześniej nigdy by się nie odważyły. Każda źle podjęta decyzja może okazać się gwoździem do trumny. Zatem: czy to dobry pomysł, żeby włączyć do misji dwóch obcych chłopaków władających potężnymi mocami albo zainteresować się tajemniczą złotą monetą pozostawioną Soleil przez pewnego intrygującego nieznajomego?

Jedno jest pewne: gdzie dzieje się magia, śmierć czyha za rogiem, a cuda idą w parze z nieszczęściami. Wejdź do świata fantasy i przeżyj romantyczną przygodę razem Soleil i jej drużyną!

We Need YA
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-675-5150-2

Liczba stron: 400

We Need YA

Cena detaliczna: 54,90 zł

Rok wydania: 2023

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...