Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Powrót do życia o stwardnieniu rozsianym i chorobach nowotworowych inaczej

Beata Peszko

Powrót do życia o stwardnieniu rozsianym i chorobach nowotworowych inaczej

18,80

 

Książka „Powrót do życia, czyli o stwardnieniu rozsianym i chorobach nowotworowych inaczej” powstała na podstawie doświadczeń i przemyśleń, które zbierałam od chwili wystąpienia u mnie pierwszych objawów stwardnienia rozsianego, otrzymania wiążącej diagnozy, aż do dziś, a więc roku 2010. Zawarłam w niej i krótko omówiłam stosowane przeze mnie techniki metody Silvy, terapię witaminową, dietę i mieszanki ziołowe. Jestem pewna, że wszystko to pomogło mi w utrzymaniu stanu zdrowia na stabilnym poziomie i umożliwiły normalne funkcjonowanie, zarówno w życiu zawodowym, jak i rodzinnym. Opisałam też dietę zalecaną dla osób dotkniętych chorobą nowotworową, a ponadto mieszanki ziołowe i techniki metody Silvy.
Moim pragnieniem jest przekazanie chorym na SM i choroby nowotworowe wiary i nadziei na wyzdrowienie.

Beata Peszko (z domu Pawłowska) urodziła się w Gdańsku w 1959 roku, jest absolwentką Wydziału Farmacji Akademii Medycznej w Gdańsku. W 1990 roku wyjechała do Niemiec, gdzie trzy lata później, po pomyślnie zdanym egzaminie państwowym uzyskała prawo wykonywania zawodu aptekarza. W 1997 roku wystąpiły u niej pierwsze objawy SM. Nie zważając na diagnozę, w 2001 roku postanowiła zrealizować marzenia i otworzyła własną aptekę. W 2003 roku rozpoczęła kurs metody Silvy, a następnie samodoskonaliła się w kierunku niekonwencjonalnych metod leczenia. Autorka opisuje swoją własną drogę od momentu otrzymania diagnozy aż po dzień dzisiejszy.
„Powrót do życia” jest pierwszą publikacją autorki i jest efektem jej własnych doświadczeń i przemyśleń. Opisane są w niej stosowane przez autorkę techniki metody Silvy, terapia witaminowa, dieta oraz mieszanki ziołowe. Znalazło się też miejsce na niekonwencjonalne metody leczenia w przypadku chorób nowotworowych.
Przesłaniem tej książki jest pokazanie drogi w walce z chorobą, a osobom chorym na choroby powszechnie uważane za nieuleczalne danie nadziei na wyzdrowienie.

Kos
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-764-9031-1

Liczba stron: 136

Format: 145x205mm

Cena detaliczna: 34,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...