Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Prawa na każdy dzień. 366 medytacji o mocy, uwodzeniu, biegłości i naturze ludzkiej

Robert Greene

Prawa na każdy dzień. 366 medytacji o mocy, uwodzeniu, biegłości i naturze ludzkiej

8.7

(22 ocen) wspólnie z

42,81

 

Chcesz zapanować nad swoim życiem? Zdobyć władzę? Odnieść sukces? A może chcesz zawładnąć sercami innych ludzi albo być mistrzem w tym, co robisz? Aby spełnić te marzenia, musisz... przestać pogrążać się w marzeniach, ocknąć się z nich i wrócić do rzeczywistości. Większość niepowodzeń życiowych wynika z fałszywych przekonań i błędnych wzorców zachowań. Aby odzyskać kontrolę nad swoim życiem i osiągać cele, musisz się stać radykalnym, czujnym realistą.

Ta książka pomoże Ci w odwróceniu toksycznych wzorców myślenia i w odbudowie ścisłej więzi z rzeczywistością. To unikatowy zbiór medytacji na kolejne dni roku; każdy z tych tekstów zajmie Ci najwyżej kilka minut. Ich zestaw jest efektem 25 lat badań nad takimi zagadnieniami jak władza, biegłość, perswazja, strategia i natura ludzka. Nauczysz się podążać za tym, co się liczy najbardziej, poznasz sposoby wpływania na innych, a także rozpoznawania toksycznych manipulatorów. Poradnik wskaże Ci również drogę ku akceptacji Twojej prawdziwej natury i podpowie, jak skonfrontować się ze swoimi największymi lękami. A to przyniesie poczucie wolności i szczęścia.

Wystarczy codziennie tu zaglądać!

Dzięki książce:

rozpoznasz swoje talenty
zrozumiesz sekrety władzy
nauczysz się przenikać do serc i umysłów innych ludzi
przestudiujesz tajniki budowania doskonałej strategii
pogodzisz się ze swoją mroczną stroną
odkryjesz swoje wyższe "ja" i doświadczysz ostatecznej wolności

Sensus
Oprawa twarda

ISBN: 978-83-283-9161-1

Liczba stron: 464

Format: 164x239 mm

Cena detaliczna: 69,00 zł

Rok wydania: 2023

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...