Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Rozwiń w sobie mózg Buddy Proste ćwiczenia, wielkie korzyści

Hanson Rick

Rozwiń w sobie mózg Buddy Proste ćwiczenia, wielkie korzyści

6.1

(7 ocen) wspólnie z

34,30

 

Badania potwierdzają, że nawet małe codzienne ćwiczenia mogą poprawić sposób funkcjonowania naszego mózgu. Autor, Rick Hanson jest neuropsychologiem, nauczycielem medytacji oraz współautorem książki Mózg Buddy, która stała się bestsellerem w wielu krajach. Twierdzi on, że przychodzimy na świat z takim samym potencjałem możliwości, natomiast dopiero później wypracowujemy w sobie praktyczne umiejętności. Teraz proponuje zestaw ćwiczeń, dzięki którym rozwiniesz swój mózg i będzie on funkcjonował jak mózg Buddy, jednego z najbardziej oświeconych ludzi w historii.
Wystarczy tylko jedno krótkie ćwiczenie dziennie by Twój mózg zwiększył zdolność regeneracji oraz uodpornił się na szkodliwe czynniki. Dzięki temu uchronisz się przed stresem, poprawisz nastrój oraz odnajdziesz emocjonalną równowagę. Rozwiniesz także umiejętność koncentracji, jasnego myślenia i radzenia sobie z uczuciami.
Zaproponowane przez Autora ćwiczenia są tak proste, że ich wykonywanie szybko wpadnie w rutynę i będzie zajmować zaledwie kilka minut dziennie. Sam będziesz zaskoczony skutecznością i efektami, jakie dzięki nim osiągniesz. Zdołasz tak zharmonizować swój mózg, że bez problemu przystosuje się do zmieniających się warunków, a dzięki temu zwiększysz swoje poczucie bezpieczeństwa oraz własnej wartości.
Te proste ćwiczenia z pewnością zapoczątkują proces osobistej przemiany. Z łatwością pozbędziesz się zazdrości, nienawiści, lęku, a zastąpisz je zadowoleniem, spokojem i miłością.
Duże zmiany zaczynają się od małych kroków.

Studio Astropsychologii
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-737-7626-5

Liczba stron: 216

Format: 14.6x20.4

Cena detaliczna: 34,30 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...