Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Scenariusz na życie z nowotworem...

Hanna Wasiak

Scenariusz na życie z nowotworem...

7.5

(4 oceny) wspólnie z

49,90

 

Krótkie utwory zawarte w tej książce – co by o nich nie sądzić – nie pozostawiają czytelnika obojętnym. W zależności od jego wrażliwości mogą wzbudzić różne reakcje i emocje; na pewno skłaniają do refleksji nad ponadczasowymi i ważnymi dla wszystkich tematami: życia w relacji do ludzi i otaczającego świata, przemijania, cierpienia, choroby i śmierci. Mogą inspirować do stawiania pytań o sens istnienia, o wartość życia, które jest wyjątkowe, niepowtarzalne i jedyne dla każdego człowieka.
Anna Cieślik

Hania zaprezentowała całemu światu dzielność serca w obrachunku z własną przeszłością i praktykowaniem Miłości Bliźniego. Jest ona Marzycielką i pokazuje czytelnikowi moc marzeń i optymizmu. Mamy wolną wolę – przypomina:
...póki żyjesz – wybór należy do Ciebie...
Haniu! Dziękuję za podzielenie się swoimi przemyśleniami i inspirację do głębokiej refleksji.
Z przyjaźnią
Irena Sowińska
Dyrektor Instytutu Prosperity

Niniejszy tomik poezji, pisany od serca, z wielką wrażliwością na los osób dotkniętych cierpieniem, z pewnością będzie wzbudzał nadzieję i jak kropelka rosy orzeźwiał obszary suche, skaliste i bezsensowne ludzkiej egzystencji.
Pani Hannie dziękujemy za podzielenie się tą twórczością, która niech pomaga jej jeszcze intensywniej ogarniać swą wrażliwością i miłością wszystko, co jak zeschła, spragniona ziemia bez wody tęskni za Zwycięzcą Cierpienia (Ps 63,2).
Ks. prof. Mirosław S. Wróbel
Moderator Dzieła Biblijnego im. św. Jana Pawła II
w Archidiecezji Lubelskiej

Poligraf
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-785-6222-1

Liczba stron: 126

Format: 14.5x20.5cm

Cena detaliczna: 49,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...