Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Star Wars Eskadra Alfabet Cena zwycięstwa Tom 3

Alexander Freed

Star Wars Eskadra Alfabet Cena zwycięstwa Tom 3

7.7

(26 ocen) wspólnie z

33,29

 

Świat „Gwiezdnych wojen“ zaprasza na kolejną ekscytującą przygodę w trzeciej części trylogii „Eskadra Alfabet“.
Pościg tytułowej eskadry za imperialnym Skrzydłem Cienia wciąż trwa i obfituje w pełne dramatyzmu i emocji zwroty akcji i epizody.
Imperator nie żyje, jego potęga dogorywa, ale galaktyka nadal nękana jest niszczycielskimi rajdami Skrzydła Cienia, formacji próbującej przywrócić dawny porządek. Pod wodzą charyzmatycznego Sorana Keizego pułk myśliwców odzyskuje siły i szykuje się do kolejnej zabójczej misji.
Asy przestworzy z Nowej Republiki, na czele których stoi legendarna Hera Syndulla, zrobią wszystko, by ją udaremnić i raz na zawsze położyć kres imperialnej idei. Walki przybierają na sile, a w tle realizowana jest inna misja, podjęta przez Keizego nie w imię umierającego Imperium, lecz z myślą o ratowaniu jego żołnierzy.
Kosmiczne starcia maszyn i emocjonujące pojedynki godnych siebie pilotów są równie dramatyczne, jak wewnętrzne zmagania bohaterów, których losy naznaczyła wieloletnia wojna. W obliczu ostatecznej rozgrywki i kresu wojennych działań Yrica Quell, Wyl Lark, Nath Tensent, Kairos, Chass na Chadic przeżywają głębokie dylematy moralne i zadają sobie pytania, kim byli kiedyś, kim się stali w czasie wojen i co z nimi będzie, gdy nastanie pokój. Jaką cenę przyjdzie im zapłacić za zwycięstwo?

Olesiejuk
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-826-2230-0

Tytuł oryginalny: Star Wars Victory's price

Liczba stron: 592

Format: 13.5x20.5cm

Cena detaliczna: 49,99 zł

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...