Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Ta druga Bella

Whitney G.

Ta druga Bella

5.9

(205 ocen) wspólnie z

24,48

 

„Ta druga Bella” to Whitney G., jakiej nie znacie! Wkrocz do świata mrocznych baśni, w którym piękno i koszmar nieustannie zamieniają się miejscami.

Czy jakikolwiek książę mógłby chcieć czegoś więcej niż pięknej, kochającej książki dziewczyny, która ma apetyt na życie i czeka na swoje „długo i szczęśliwie”? Tylko co, kiedy okaże się, że „najpiękniejsza i najmądrzejsza” kobieta w królestwie nie jest w rzeczywistości tym, kim się wydaje?
Gabriel i tak nie ma wyboru – jedynym sposobem, aby ściągnąć klątwę ciążącą na nim oraz na całym jego królestwie, jest odnalezienie i rozkochanie w sobie właściwej dziewczyny. Tej jedynej. Tej mu przeznaczonej. Nie jej siostry, nikomu nieznanej, pyskatej i nieukrywającej swojej gorącej nienawiści wobec mężczyzny, który porwał ją tylko po to, aby zdobyć inną. Bo przecież historia musi toczyć się wyznaczonym torem… Prawda?

„Ta druga Bella” to mroczny retelling baśni o Pięknej i Bestii. Powieść spodoba się wielbicielkom gatunku romantasy oraz motywów takich jak hate to love czy forced proximity. Fanki twórczości Whitney G. odnajdą tu charakterystyczny dla tej autorki styl, tym razem wykorzystany do opowiedzenia zupełnie innej opowieści.

Niegrzeczne Książki
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-832-1441-2

Liczba stron: 224

Niegrzeczne Książki

Format: 135x205mm

Cena detaliczna: 42,90 zł

Rok wydania: 2023

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...