Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

The Hunted T.2 Uzależnienie

Ivy Smoak

The Hunted T.2 Uzależnienie

6.1

(8 ocen) wspólnie z

29,85

 

5 gwiazdek dla absolutnie odjechanej powieści, którą po prostu trzeba przeczytać!!!
Daisy na blogu Crazy Daisy Book Whore

Studentka Penny Taylor, choć zawsze przestrzegała zasad, zakochała się w Jamesie Hunterze, swoim wykładowcy. Wkrótce oboje ulegli pokusie i złamali wszystkie reguły. Starali się ukryć swój romans, jednak miłość nie znosi sekretów. Ostatecznie James postanowił zakończyć ten związek. Zresztą i tak nie mieli szans na szczęśliwe zakończenie. Mężczyzna zbyt dobrze ukrył swoje tajemnice.

Penny została więc niespodziewanie porzucona. Zdawała sobie sprawę, że inaczej być nie mogło, ale nie była w stanie zaakceptować rozstania. James był niesamowitym kochankiem, który jednym dotykiem doprowadzał ją do bram raju. A teraz wszystko się zmieniło. Hunter prowadził wykłady, oceniał postępy studentów i traktował Penny dokładnie tak jak innych: z chłodną uprzejmością. Zupełnie jakby nigdy nic ich nie łączyło...

Ból, rozpacz, poczucie odrętwienia towarzyszyły Penny w każdej minucie. Z trudem udawała radość, kiedy wypadało, i uśmiechała się, kiedy należało. Przyjaciółka, która znała jej tajemnicę, dała Penny radę: jeśli chcesz zapomnieć o kimś, najlepiej prześpij się z innym. Tylko że Penny nie chciała pogodzić się z utratą Jamesa. To, co nie tak dawno było zaledwie nieodpartą pokusą, teraz okazało się uzależnieniem.

A uzależnienie często zmusza do łamania własnych zasad.

Kiedy już zaczniesz czytać, nie będziesz w stanie przestać!

Ta książka jest elektryzująca!!!
Opinia z blogu Lina's Reviews: A Book Blog

Editio Red
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-283-9093-5

Tytuł oryginalny: Addiction (The Hunted #2)

Liczba stron: 408

Editio Red

Format: 140x208mm

Cena detaliczna: 49,90 zł

Tłumaczenie: Marta Czub

Rok wydania: 2023

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...