Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Triathlon Plany treningowe

Fitzgerald Matt

Triathlon Plany treningowe

8.1

(7 ocen) wspólnie z

49,90

 

Plany treningowe do najpopularniejszych dystansów:

• Sprint
• Olimpijski
• Pół-Ironman
• Ironman

Gdy w 2006 roku w Stanach Zjednoczonych ukazało się pierwsze wydanie, książka od razu wskoczyła na szczyty sportowych list bestsellerów. Od tamtej pory stale korzysta z niej tysiące triathlonistów na całym świecie. A publikacja wciąż jest wymieniana jako jedna z najważniejszych pozycji do czytania dla miłośników tego sportu.

Co stanowi o wyjątkowości tej książki? Zawiera coś, czego nie sposób znaleźć w żadnej innej publikacji czy na stronach internetowych. 40 szczegółowych planów treningowych na najpopularniejszych dystansach. Sprint, dystans olimpijski, pół-ironam i pełny dystans ironmana.

Plany treningowe do każdego dystansu podzielone są na dziesięć poziomów - od zupełnie początkującego do zawodników z elity. Do tego dwa plany przeznaczone na okres przejściowy, między sezonami.

Książka jest doskonałym narzędziem dla osób trenujących samodzielnie. Wystarczy określić cel i poziom, na jakim aktualnie się znajdujemy - potem wybrać jeden z 10 planów. Kompleksowe przygotowanie gwarantowane. (Zobacz przykładowe zestawy planów treningowych na następnej stronie).

Publikacja przyda się również trenerom. Jak na tacy podane są schematy rozkładu akcentów w cyklu treningowym i elementy składowe pojedynczych jednostek treningowych.

O jakości prezentowanych planów niech świadczy fakt, że książka jest firmowana przez najpoważniejsze pismo triathlonowego na świecie - "Triathlete Magazine".

Inne Spacery
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-647-0905-0

Liczba stron: 460

Format: 17.1x23.5

Cena detaliczna: 49,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...