Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

W lesie. Niedźwiadek Olek jest głodny

Natalia Kawałko-Dzikowska

W lesie. Niedźwiadek Olek jest głodny

23,63

 

Szukasz przyjaznej książeczki, która wprowadzi Twoją pociechę w świat czytelnictwa? Sięgnij po lekturę zatytułowaną "W lesie. Niedźwiadek Olek jest głodny" autorstwa Natalii Kawałko-Dzikowskiej. Malec będzie mógł chłonąć ją wieloma zmysłami.

Nie od dziś wiadomo, że maluszki poznają otaczający je świat przy pomocy wszystkich zmysłów. Książeczka pt. "W lesie. Niedźwiadek Olek jest głodny" daje im taką możliwość. Oglądając barwne ilustracje, pociechy angażują zmysł wzroku. Produkt jest wzbogacony o elementy sensoryczne, dzięki czemu dzieci mogą rozwijać zmysł dotyku. Każdą pociechę ucieszy sposobność pogłaskania słodkiego niedźwiadka. Zmysł słuchu jest angażowany poprzez wydawane dźwięki, jakie dziecko słyszy po naciśnięciu odpowiednich przycisków ze zwierzątkami.

Maluszek odbywa z uroczym misiem wędrówkę w poszukiwaniu czegoś, co zwierzak mógłby przekąsić. Po drodze poznaje poszczególne zwierzęta, które zamieszkują las. Czytanie wpływa pozytywnie na rozwój wyobraźni oraz wzbogaca słownictwo małego czytelnika. Twarda oprawa sprawia, że produkt jest solidny i nie ulega łatwo zniszczeniom.

O autorce

Natalia Kawałko-Dzikowska jest autorką książeczek dla dzieci, takich jak:

- "Pogłaszcz domowe zwierzątko",
- "Przytul mnie. Las",
- "Odgłosy zwierząt. 60 dźwięków",
- "Pogłaszcz wiejskie zwierzątko",
- "Pogłaszcz zwierzątko na łące",
- "Maluj z Jeżykiem i Sprężynką. Na wsi",
- "Wieś. Pierwsze dźwięki",
- "Na wsi. Owieczka Mela szuka mamy".

AWM Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski
Oprawa twarda

ISBN: 978-83-818-1213-9

Liczba stron: 10

Cena detaliczna: 44,90 zł

Rok wydania: 2022

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...