Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Zaufać wrogowi

Goldman K., Herman P.

Zaufać wrogowi

41,25

 

Poena - księżniczka z rodu królewskich wampirów, Fuebo - następca tronu elfów oraz Marvia - ludzka księżniczka będą musieli pokonać uprzedzenia i wbrew swoim toczącym wojnę rodzinom połączyć siły w walce przeciwko nadciągającemu potężnemu złu.

Łączy ich jedynie to, że są dziedzicami władców, dzieli kultura, doświadczenia, dążenia i charaktery. Czy każde z nich na pewno ma dobre intencje? Czy zrozumieją, że sami muszą zdecydować, kim chcą być i po której stronie stanąć? Czy będą potrafili porozumieć się ze sobą i sobie zaufać?

Lepiej, żeby waśnie między rodami nie przesłoniły faktu, że istnieje wróg większy niż wojna. Nuwar, pan umysłów, potężny władca żywiołów, dążąc do zdobycia panowania nad światem z lubością wykorzysta słabości bohaterów przeciwko nim. Zdążył już zgładzić prawie wszystkich druidów, z których rodu się wywodzi. Jeden z ostatnich, Xulius, może pomóc młodym dziedzicom pokonać wroga. Jednak czy pan umysłów na to pozwoli?

Fantastyczna opowieść drogi, pełna miejsc i istot jak ze snów. Drogi tej nie można przejść bez podjęcia trudnych decyzji, a te odkrywają prawdziwy charakter bohaterów. Legendy okazują się realne, a zmysły mogą zwieść na manowce, zaś źle ulokowane zaufanie oznacza kres...

Jedno jest pewne: stojąc na krawędzi można zawrócić, ale kiedy zrobi się krok w przepaść, nie ma odwrotu.

Alternatywne
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-953-6692-5

Liczba stron: 384

Format: 12.5x19.5cm

Cena detaliczna: 58,99 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...