Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Żniwiarz u bram Ember in the Ashes Tom 3

Sabaa Tahir

Żniwiarz u bram Ember in the Ashes Tom 3

7.4

(237 ocen) wspólnie z

44,90

 

Metaliczny smak krwi, otaczający strach, panujący terror i wszechobecna dyskryminacja. W tle miłości, przygody i lojalności. Tak wygląda rzeczywistość w świecie opanowanym przez okrutne Imperium, które konsekwentnie ucisza jakiekolwiek oznaki buntu, gdzie szanse na przeżycie mają jedynie najsilniejsi. Helena Aquilla, Kruk Krwi, robi wszystko by przeżyć, ocalić swoją siostrę, ale i wszystkich mieszkańców Imperium. Jest to arcytrudne zadanie, ponieważ wszędzie czycha niebezpieczeństwo: rządy imperatora Marcusa przybierają na brutalności, a bezwzględna Keris Veturia z wyrachowaniem wykorzystuje jego słabostki, zwiększając tym samym zakres swoich wpływów.
W tym samym czasie na dalekim wschodzie Laia z Serry walczy ze Zwiastunem Nocy – niestety została sama na polu bitwy, każdy na kogo pomoc liczyła w momencie próby odwrócił się od niej.

Trzecia, długo wyczekiwana część sagi, którą uwielbiają czytelnicy na całym świecie.

Muza SA
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-287-1047-4

Tytuł oryginalny: Ember in the Ashes vol. 3

Liczba stron: 512

Muza SA

Format: 130x205mm

Cena detaliczna: 44,90 zł

Tłumaczenie: Jerzy Malinowski

Autorka omawia swoją książkę (ang)

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Patrycja Gałęza

Szok

Wow, zupełnie nie tak wyobrażałam sobie tę część. Autorka zdecydowanie zaszalałą i dała pstryczka w nos czytelnikom. Wielokrotnie przecierałam oczy ze zdumienia, a im bliżej końca tym bardziej się stresowałam, w jaką stronę zmierza historia... A wszystko po to, by na końcu emocje sięgały zenitu, ale nie wyjaśnia się nic :D Nie wiem ile czasu trzeba będzie czekać na kolejną część, ale błagam niech to nastąpi jak najszybciej!
Małgorzata Mikra

Nic dodać, nic ująć

Ta książka jest zarazem dynamiczna i ekscytująca, ma wybitne sceny akcji, które porywały moją wyobraźnię na wyżyny. Plusem jest również bardzo ciekawa intryga, co więcej bohaterowie fantastycznie się rozwijają. Generalnie książkę przeczytałam w zaledwie kilka dni, więc mogę śmiało powiedzieć, że jest zdecydowanie porywająca. Fajne, luźne czytadło.
Dominika Opała

Magia

Ta książka jest magiczna! Autorka jakby w pierwszych kilku stronach zwarła pewne zaklęcie powodujące, że nie sposób odłożyć tę książkę na bok. Moje ostanie kilka dni ze „Żniwiarzem u bram" wyglądały mniej więcej tak, że przy tej książce zasypiałam i budziłam się, od razu po nią sięgając. Mega mnie wciągnęła, serio.

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...