Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Świetlisty Tarot Ridera Waite’a. Odkryj siłę wewnętrznej mądrości i rozwiń swój nieograniczony potencjał

Adam Elliot

Świetlisty Tarot Ridera Waite’a. Odkryj siłę wewnętrznej mądrości i rozwiń swój nieograniczony potencjał

54,50

 

Choć na rynku jest wiele książek o Tarocie, ta zachwyci cię nowoczesnym podejściem, a także precyzyjną, podnoszącą na duchu interpretacją symboli Tarota po polsku. Autor uczy, że podczas wróżenia nie należy dzielić kart w Tarocie na dobre i złe, a przepowiadanie przeszłości nie powinno budzić strachu. Książka wyjawia, jak Tarot może wzmocnić twoją intuicję i umysł. Jej lektura stanie się dla ciebie nowym doświadczeniem na drodze duchowego rozwoju. Odkryj moc Tarota, który pomoże ci lepiej zrozumieć siebie, twoje relacje i otaczający świat. Różnorodność przedstawionych rozkładów kart pozwoli ci znaleźć układ na każdą sytuację, nawet gdy potrzebujesz szybkiego odczytu. Przekonaj się, że każda karta może nieść pozytywne przesłanie.

Studio Astropsychologii
Oprawa miękka

Wydanie: 1

ISBN: 978-83-8301-698-6

Liczba stron: 352

Cena detaliczna: 54,50 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...