Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

AstroCalendarium 2025

AstroCalendarium 2025

49,40

 

Poszukujesz skutecznego horoskopu codziennego, miesięcznego lub rocznego? Jeśli tak, sięgnij po AstroCalendarium. Znajdziesz w nim horoskopy na 2025 rok, który odkryje przed tobą tajemnice przyszłości. Nieważne, czy znasz podstawowe zagadnienia ze świata astrologii lub astropsychologii, czy jedynie szukasz odpowiedzi na nurtujące pytania – możesz śmiało korzystać z przygotowanych horoskopów. Co więcej, poznasz symbole astrologiczne i zrozumiesz głębszy sens znaków Zodiaku. Ta wiedza pozwoli ci lepiej zrozumieć konkretną przepowiednię, czyniąc z ciebie pewną siebie osobę, gotową na wyzwania i polepszenie swojego życia. Sięgnij po pomoc astrologii i stwórz swoją wymarzoną przyszłość!

Studio Astropsychologii
Oprawa miękka

Wydanie: 1

ISBN: 978-83-8301-696-2

Liczba stron: 256

Cena detaliczna: 49,40 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...