Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Bridgertonowie: Oświadczyny

Julia Quinn

Bridgertonowie: Oświadczyny

14,99

 

Bestsellerowa seria o rodzie Bridgertonów. Na jej motywach powstał serial Netlixa.
W każdym tomie śledzimy życiowe i miłosne perypetie jednego z rodzeństwa.

"Droga Panno Bridgerton!
Pisujemy do siebie już od pewnego czasu i choć nigdy oficjalnie się nie poznaliśmy, odnoszę wrażenie, jakbym dobrze Panią znał. Proszę mi wybaczyć śmiałość, ale chciałbym zaprosić Panią do siebie. Wyrażam nadzieję, że uznamy, iż pasujemy do siebie i zgodzi się Pani zostać moją Żoną".

Tak sir Phillip Crane oświadcza się Eloise, drugiej córce wicehrabiego Bridgertona. Wyobraża sobie, że będzie ona przykładnie wykonywać obowiązki pani domu w jego wiejskiej posiadłości z dala od salonów Londynu. Wydaje się mu idealną kandydatką na żonę…

Eloise Bridgerton za nic w świecie nie poślubiłaby mężczyzny, którego nigdy nie widziała! Zaczyna się jednak zastanawiać… wyobrażać sobie… I ani się obejrzy, a już siedzi w powozie i w środku nocy jedzie na spotkanie z mężczyzną, który wydaje się jej idealnym kandydatem na męża…

Jak wielkie czeka każde z nich zaskoczenie! I jak wiele zupełnie niespodziewanych, gwałtownych i rozkosznych uczuć!

JULIA QUINN, autorka nr 1 na listach „New York Timesa”, nazywana jest współczesną Jane Austen. Jej romanse historyczne są tłumaczone na 29 języków, wydawane w milionowych nakładach i obsypywane nagrodami, w tym wielokrotnie RITA (odpowiednik filmowego Oscara).

Amber
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-241-7438-6

Tytuł oryginalny: To Sir Phillip, With Love

Liczba stron: 318

Cena detaliczna: 14,99 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...