Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Dieta bezglutenowa

Redźko Beata i Jacek

Dieta bezglutenowa

19,90

 

Dieta bezglutenowa
• Przepisy na każdą okazję
• Zalecenia dietetyczne
• Bez glutenu, bez wyrzeczeń
Sycący pasztet z soczewicy, pyszne kukurydziane spaghetti, a może flaki z boczniaków? Rozgrzewająca zupa tajska, wyśmienite małże w białym winie i szybka brukselka w towarzystwie boczku. Na deser słodkie brownie, ciasto marchewkowe oraz lody z bananów. Kuchnia bez glutenu nie musi być nudna, skomplikowana i pełna wyrzeczeń. Odkryj smaczne i oryginalne dania z nową publikacją ExpressMap „Dieta bezglutenowa” i spraw radość swojemu podniebieniu. Wszystkie przepisy zostały skonsultowane z dietetykiem, a ich uzupełnieniem są zalecenia dotyczące diety bezglutenowej. Publikacja łatwo i wygodnie składa się do poręcznego formatu, więc nie zajmie wiele miejsca w kuchni, a dzięki dwustronnej laminacji nie pobrudzi się podczas gotowania.
ExpressMap prezentuje nową laminowaną serię flexicon. Setki tematów, dziesiątki dziedzin i jeden wspólny mianownik – praktyczność. Wygodne w użyciu, nieprzemakalne, lekkie i poręczne publikacje sprawdzą się w każdych warunkach: nad jeziorem, w górach i w kuchni. Do tego są wyjątkowo trwałe i odporne na zabrudzenia. Seria obejmuje tytuły, którymi zainteresują się zarówno dorośli, jak i młodsi czytelnicy. Rzetelna wiedza, unikatowe ciekawostki, kolorowe fotografie i rysunki pobudzające wyobraźnię – publikacje flexicon są niezastąpione w domu i w terenie!

ExpressMap
ISBN: 978-83-804-6311-0

Liczba stron: 2

Format: 9.7x22.3

Cena detaliczna: 19,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...