Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Niesamowity

Louie Giglio

Niesamowity

50,88

 

Druga część Niepojętego:
Niesamowity - Jak wspaniały jest nasz Bóg!

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się dlaczego Ziemia potrzebuje Księżyca?
Czy wiesz jak powstają wiry albo co powoduje, że pewne rzeczy świecą w ciemności?
Czy zastanawiałeś się w jaki sposób ptaki uczą się śpiewać?
Czy wiesz, że jest Ktoś, kto zna odpowiedź na te pytania i na wszystkie inne jakie możesz zadać?

Psalm 147,5 mówi: Pan nasz jest wielki i zasobny w siły, mądrość Jego jest niewypowiedziana. Dzięki niesamowitym ciekawostkom, zabawnym ilustracjom i zdjęciom, Niesamowity, pozwoli ci zrozumieć niewyobrażalną wielkość naszego Boga.

Sto opowiadań odkrywa cuda Bożego dzieła, od tych potężnych do zupełnie mikroskopijnych: Kosmos i czas, ziemia i pogoda, rośliny i klimaty, nasze ciała, emocje i wyobraźnia, zwierzęta – ich zwyczaje i środowisko i więcej!

LOUIE GIGLIO jest kaznodzieją Kościoła Passion City i założycielem ruchu Passion Movement, który istnieje po to, aby powoływać pokolenie do poświęecania swojego życia głoszeniu Jezusa. Od 1997 roku Passion zgromadził młodych ludzi w wieku 18-–25 lat na konferencjach w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie. Ostatnio Passion gościł 40, tysięcy studentów i ich liderów w czterech miejscach, w których odbyła się konferencja Passion 2019 trzech pozwiązanych ze sobą miast. Oprócz tego Louie i jego żona Shelley prowadzą grupy w Kościele Passion City, sixstepsrecords, Wydawnictwieo Passion oraz Instytut Passion Global Instytut. Louie jest krajowym autorem bestsellerów Not Forsaken, Goliath Must Fall oraz Niepojęty: 100 opowiadań o Bogu i nauce. Louie i Shelley mieszkają w Atlancie w stanie Georgia.

Szaron
Oprawa twarda

ISBN: 978-83-664-9420-6

Liczba stron: 216

Cena detaliczna: 74,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...