Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Niestabilność stawu szyjnego

Bodo Kuklinski

Niestabilność stawu szyjnego

119,00

 

Do urazu szyjnego odcinka kręgosłupa może dojść w wyniku różnych zdarzeń: podczas uprawiania sportów zimowych, sportów walki lub innych dyscyplin, przy pracy w gospodarstwie domowym, na ulicy, podczas jazdy konnej czy jazdy na deskorolce, rowerze i wielu innych. Złamania zostają złożone, a rany zszyte, jednak nikt nie myśli o uszkodzeniach stawu szyjnego, bo przecież „nic więcej się nie stało”.

Książka przeznaczona jest zarówno dla lekarzy, fizjoterapeutów, osteopatów jak i pacjentów. Głównie jednak dla tych, którzy doznali urazu kręgosłupa szyjnego; bądź to w wyniku wypadku komunikacyjnego, uprawiania sportu, czy wykonywania ,,zwykłych” czynności domowych, ale również dla osób, u których występuje szereg pozornie niezwiązanych ze sobą, trudnych do zdiagnozowania i leczenia chorób.

Dzięki niej poznajemy jak ścisła jest zależność między uszkodzeniem odcinka szyjnego kręgosłupa, a występowaniem wielu chronicznych dolegliwości oraz jaką rolę w tej układance pełnią sprawne mitochondria. Dodatkowo poznanie ,,prawdziwej” przyczyny pozwala na zastosowanie odpowiednio skutecznej, opracowanej przez dr. B. Kuklinskiego terapii.

Polskie wydanie książki, ukazało się dzięki zaangażowaniu firmy Mito-Pharma, która jest między innymi organizatorem konferencji i szkoleń z zakresu medycyny mitochondrialnej. Również
dzięki Mito-Pharmie ukazało się w Polsce najważniejsze kompendium medycyny mitochondrialnej autorstwa dr. B. Kuklinskiego: ,,Mitochondria. Diagnostyka uszkodzeń mitochondrialnych i skuteczne metody terapii”.

Mito-Pharma
Oprawa twarda

Data pierwszego wydania:
2018-12-11

ISBN: 978-83-947-9411-8

Liczba stron: 418

Cena detaliczna: 119,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...