Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Opowieść o jednej znajomości

Karolina Wakuła

Opowieść o jednej znajomości

4.1

(7 ocen) wspólnie z

23,00

 

"Świat jest pełen znaków – musisz tylko nauczyć się je odczytywać

Olga to młoda kobieta, która dzień po dniu stara się zmieniać na lepsze. Kiedy nieoczekiwanie traci pracę, uznaje to za dobry pretekst do działania i wyrusza na pielgrzymkę, chcąc umocnić swoją wiarę i odnaleźć poczucie sensu w życiu. W drodze do Częstochowy poznaje Mateusza, który stopniowo będzie stawał się dla niej coraz ważniejszy, a przypadkowa znajomość zacznie przeradzać się w poważne uczucie... Jak w tym wszystkim sprawdzi się teoria Olgi o właściwym odczytywaniu boskich znaków? Kto dostanie SMS-a z nieba? Jak skończy się historia tej jednej znajomości?

Szczera, odważna, nieulepszona na siłę historia skomplikowanej relacji. O zaufaniu, niełatwych wyborach, znakach od Boga i miłości. Niekoniecznie z happy endem. Coś dla poszukiwaczy treści z posmakiem goryczy. Bo przecież w prawdziwym życiu nie zawsze dominuje słodycz.

Weronika Tomala, ktoczytaksiazki-zyjepodwojnie.blogspot.com


„Opowieść jednej znajomości” to niebanalna i niosąca ze sobą pozytywne przesłanie historia o skomplikowanych relacjach międzyludzkich, wypatrywaniu znaków i sile wiary, która napawa optymizmem i skłania do refleksji.

Karolina Galewska, przychylnymokiem.wordpress.com

Karolina Wakuła
Przekroczyła dwudziestkę. Jest kobietą o wielu pasjach. Pisze, śpiewa, maluje, podróżuje, chwyta się wielu rzeczy, a doba wciąż jest dla niej za krótka. Z dystansem podchodzi do siebie, świata i ludzi. Jest autorką blogów „Polka w Miami” (mojamerykanskisen.blogspot.com) oraz Anonimowy Chrześcijanin (dziennikupadajacegochrzescijanina.blogspot.com). Dziś stawia pierwsze kroki na rynku wydawniczym."

Novae Res
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-814-7015-5

Liczba stron: 120

Format: 120x190mm

Cena detaliczna: 23,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...