Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Zdobywanie pracy. Odkryj klucz do sukcesu zawodowego

Nestorowicz Bartosz

Zdobywanie pracy. Odkryj klucz do sukcesu zawodowego

6.6

(7 ocen) wspólnie z

37,00

 

Książka dla osób chcących rozwijać się zawodowo, a nie tylko szukających pracy. Uczy strategicznego myślenia i prezentuje nowatorską filozofię poruszania się na rynku pracy.
Ta książka powstała z potrzeby serca. Została napisana z myślą o wszystkich tych, którzy sądzą, że mają nikłe szanse na to, żeby w dzisiejszym świecie znaleźć dla siebie dobrą, rozwijającą i twórczą pracę. Im dłużej zajmuję się rekrutacją personelu, tym mocniej utwierdzam się w przekonaniu, że dla wszystkich jest miejsce na rynku pracy i że każdy ma w sobie coś, za co inni gotowi są sporo zapłacić.

Większość z nas ma jakiś problem z pracą. Nie lubimy swojego zajęcia albo czujemy, że zarabiamy zdecydowanie za mało. Nasze obowiązki są albo za trudne, albo za mało ambitne. O zawodowy ból głowy przyprawiają nas wszyscy wokół: szef, współpracownicy, klienci. Bywa i tak, że głównym problemem z pracą jest... brak pracy. Szczególnie silnie odczuwają go absolwenci, młode matki, osoby, którym do emerytury zdecydowanie bliżej niż dalej. Ilu ludzi, tyle powodów. Czy istnieje jedno uniwersalne rozwiązanie? Czy masz szansę na znalezienie wymarzonego zajęcia, które — niczym Święty Graal — spokojnie czeka, byś je odkrył?

Bartosz Nestorowicz, zawodowy rekruter z wieloletnim stażem, jest przekonany, że tak. Każdy z nas jest inny. Mamy różne uzdolnienia, umiejętności, preferencje. Jednak wszyscy jesteśmy cenni. Bezcenni. Autor niniejszej książki opracował własną metodę poszukiwania pracy. Sprawdza się dla każdego i w każdych życiowych okolicznościach.
Nie wierzysz w siebie? Zaczniemy zatem od Twoich przekonań na temat własnej osoby...

Helion
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-283-1774-1

Liczba stron: 204

Format: 13.8x20.6

Cena detaliczna: 37,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...