Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Dziewczyna, która kochała wiatr

Dziewczyna, która kochała wiatr

41,90

 

Mia Marrow nie szuka swojego miejsca na ziemi. Znalazła je w Malibu na Zuma Beach, gdzie z grupą przyjaciół otworzyła szkołę surferską. Nocami z kolei jest DJką. Śpi w starym, odrestaurowanym przez tatę samochodzie, by być jeszcze bliżej nieba.
Nie goni za pieniędzmi, choć nie ma ich zbyt wiele. Słucha głosu serca, wyznając zasadę, że trzeba wykorzystywać to, co los nam podtyka pod nos. Do szczęścia brakuje jej tylko jednego - miłości. I to takiej w każdym tego słowa znaczeniu, ponieważ przez ostatnie lata nie miała łatwego życia. Samotność momentami uwiera, odbierając szczęście.
Nic jednak nie przychodzi z łatwością, a o prawdziwe uczucie będzie musiała powalczyć z przewrotnym losem.
Przenieśmy się na skąpaną słońcem plażę. gdzie powietrze pachnie oceanem i wolnością. Zanurzmy się wraz z surferami w wodzie, poczujmy wiatr we włosach i przekonajmy się czy wakacyjna miłość ma właściwie szansę by przetrwać?

White Raven
Wydanie: 1

ISBN: 978-83-68175-05-9

Cena detaliczna: 41,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...