Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Jak wrócić do zdrowia

Adam Bałdyga

Jak wrócić do zdrowia

10.0

(1 ocena) wspólnie z

19,90

 

Najgorszą rzeczą, jaka szkodzi twojemu zdrowiu, jesteś ty sam. Przykro mi, że muszę cię ostrzec przed samym sobą, ale tak niestety jest w rzeczywistości. Choroba nie przychodzi do ciebie przypadkiem. To ty i twoje postępowanie zapraszacie ją do swo­jego organizmu i działacie dopiero wtedy, kiedy już jest za późno. Czerwona lampka trwogi o własne zdrowie zapala się najczęściej, gdy występują już widoczne objawy, a wtedy znacznie trudniej pozbyć się choroby.
Poznanie tego, co robimy źle, jest czasem oczywiste, innym ra­zem bywa bardziej złożonym i skomplikowanym procesem. Skąd wiadomo, że jedzenie z supermarketu może być szkodliwe a wiel­kie korporacje trują nas bezkarnie? Dlaczego na ten czy inny pro­dukt mamy alergię? Przykłady można by tu mnożyć w nieskończo­ność. Właśnie dlatego, że nie jesteśmy świadomi swojego ciała. […]
Ta książka to coś więcej niż opis tego, jak przechodzić kolejną dietę. We wszystkich naszych staraniach nieodzowny jest właśnie umysł. To on jest w dużej mierze przyczyną tego, że cier­pimy. Od naszych poglądów i przyzwyczajeń zależy to, co jemy, jak śpimy i jak zużywamy naszą energię.
Dzięki temu, co za chwilę przeczytasz, poznasz wiele prak­tycznych wskazówek, które zmienią twój sposób patrzenia na odżywianie. Przekonam cię, że głodówka jest najskuteczniejszą metodą walki z wszelkimi chorobami cywilizacyjnymi. Poprowa­dzę cię przez proces uzdrawiania dzień po dniu, abyś mógł bez stresu podejmować kolejne kroki. Rozpoczniemy razem drogę do pełnego uzdrowienia, lecz nasza droga nie skończy się w tym mo­mencie.

Poligraf
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-815-9083-9

Liczba stron: 220

Format: 14.5x20.5cm

Cena detaliczna: 19,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...