Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Kum Nye Tybetańskie ćwiczenia relaksacyjne

Mariusz Włoczysiak

Kum Nye Tybetańskie ćwiczenia relaksacyjne

4.5

(2 oceny) wspólnie z

10,97

 

Skuteczność ćwiczeń Kum Nye zawsze mnie zadziwia. Łatwość ich wykonywania to ich dodatkowy atut. Człowiek współczesny, uwikłany w rozmaite zobowiązania od rana do wieczora, doceni jeszcze jedną ich cechę – aby uzyskać korzyści z tych ćwiczeń wystarczy 5 do 10minut. To krócej niż spacer na przystanek autobusu czy poranna toaleta. Często przez telefon rozmawiamy dłużej, tak naprawdę nic z tej rozmowy nie zyskując.

Przeznacz tych kilka minut na któreś z opisanych tutaj ćwiczeń. Nie musisz robić z tego nowego stylu życia. Po prostu spróbuj. Sprawdź i odczuj. Jeśli po tygodniu uznasz, że warto – ćwicz dalej. W niniejszej broszurze przedstawiono zaledwie 9 prostych ćwiczeń. Możesz robić je pojedynczo. Możesz też spróbować odczuć wpływ całej ich sekwencji, gdyż razem tworzą one pewną harmonijną całość. Potraktuj ten tekst jako zachętę i wprowadzenie do Kum Nye.

Widziałem efekty tych ćwiczeń u ludzi w każdym wieku. Odświeżenie ciała, większy spokój i wyciszenie są ważne dla każdego. Podniesienie energii wewnętrznej, zwiększenie wrażliwości czy wzmocnione odczuwanie mogą przydać się tym, którzy profesjonalnie zajmują się masażem, bioenergoterapią, regulowaniem relacji interpersonalnych czy rozwiązywaniem problemów w życiu zawodowym i prywatnym. Nic nie zmieni się w Twoim życiu, jeśli Ty czegoś w nim nie zmienisz.

To tylko kilka minut – serdecznie polecam, spróbuj...



Autor

Kos
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-764-9063-2

Liczba stron: 48

Format: 15.0x20.5cm

Cena detaliczna: 20,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...