Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Lecz się jedzeniem Diety do zadań specjalnych

Haylie Pomroy

Lecz się jedzeniem Diety do zadań specjalnych

5.8

(19 ocen) wspólnie z

39,90

 

7 wiarygodnych metod, dzięki którym twój organizm odzyska zdrowie poprzez właściwe odżywianie
Sposób na: kłopoty trawienne * przewlekłe zmęczenie * zaburzenia hormonalne * przygnębienie * wysoki cholesterol * cukrzycę * problemy autoimmunologiczne

Chcesz czuć się świetnie, uodpornić swoje ciało na choroby i utrzymać idealną wagę? Lecz się jedzeniem! Haylie Pomroy, znana dietetyczka i autorka bestselleru Nr 1 „New York Timesa” – książki Dieta przyspieszająca metabolizm ma dla ciebie idealną receptę.
W młodości autorka sama borykała się z licznymi poważnymi problemami zdrowotnymi. To dlatego postanowiła dowiedzieć się, jak można sobie pomóc. Ta podróż po wiedzę nie tylko uratowała jej życie, ale i zupełnie je zmieniła. W książce, którą trzymają Państwo w ręku Haylie po raz pierwszy dzieli się swoimi osobistymi przeżyciami. Udostępnia także superskuteczne programy żywieniowe, które stworzyła w oparciu o wypracowane przez siebie metody, które uratowały jej życie i sprawiły, że dziś może się nim cieszyć w pełni. Te właśnie programy od dziesięcioleci przynoszą świetne efekty w jej klinikach, w których pomogła już tysiącom osób.
Nasze ciała zawsze coś do nas mówią, przekazują swoje potrzeby. Musimy tylko nauczyć się ich słuchać.
Czasem organizm szepcze – nie mamy energii, kiepsko się czujemy, dokucza nam niestrawność albo ZDJ [zespół drażliwego jelita], albo po prostu zaczynamy wyglądać w sposób, który nam nie odpowiada i z którym się nie utożsamiamy.
Kiedy indziej organizm podnosi głos i żeby zwrócić naszą uwagę, zmienia metabolizm. Rośnie nam poziom cholesterolu (tylko troszeczkę), stajemy się drażliwi, przeczuleni albo na odwrót - „przymuleni”.
Bywa też, że ciało dosłownie krzyczy o pomoc. Rozwija się u nas stan przedcukrzycowy albo wręcz jawna cukrzyca, a nasz układ odpornościowy głupieje i zaczyna atakować własne tkanki. Każdy z tych sygnałów ujawnia głębszy problem, na który odpowiedzią nie są leki lecz właściwe odżywianie.
Jeśli więc masz problemy żołądkowe, ciągle czujesz się zmęczony, twoje hormony dawno zapomniały, co to równowaga, masz wahania nastroju i kłopoty z koncentracją, podwyższone stężenie cholesterolu, trudności z kontrolowaniem poziomu cukru we krwi albo problemy natury autoimmunologicznej – w tej książce znajdziesz remedium na swoje kłopoty. Dzięki zamieszczonym tu zindywidualizowanym planom żywieniowym będziesz mógł, Czytelniku, przywrócić ciału pełnię życia i energii po prostu... właściwie jedząc.

Burda Publishing Polska
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-777-8721-2

Liczba stron: 380

Format: 140x210mm

Cena detaliczna: 39,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...