Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Letni wiatr

Mary Alice Monroe

Letni wiatr

34,00 zł

2378

Pełna emocji opowieść o istocie siostrzanej więzi, drugich szansach i związkach na całe życie

Drugi po „Siostrach na lato" tom trylogii o Morskiej Bryzie.

Świat Dory wali się w gruzy w parnym lipcowym upale. Przez długie lata odgrywała rolę idealnej żony i matki w małżeństwie bez miłości. Teraz jej mąż złożył pozew o rozwód, u jej dziecka zdiagnozowano autyzm, a jej dom został wystawiony na sprzedaż. Gdy w wyniku tych wydarzeń zapada na „zespół złamanego serca”, Bunia i siostry jednoczą się wokół niej… ale tylko od niej zależy, czy odzyska zdrowie.

Spacerując po plaży, odkrywając sekrety wyspy i swego serca, na nowo odnajduje siebie. Pomaga jej w tym jej pierwsza miłość - Devlin Cassell, który nigdy o niej nie zapomniał.

Letni wiatr niesie ze sobą jeszcze inne zmiany, z którymi kobiety z Wyspy Sullivana muszą wspólnie się zmierzyć… Carson wraca z Florydy, aby stawić czoło decyzjom, które mogą diametralnie odmienić jej życie. Lucille konfrontuje się z ciężką chorobą. Nieoczekiwany gość sprawia, że Harper musi przemyśleć swoje dotychczasowe wybory.

Gdy tropikalny sztorm zagraża wyspie, kobiety muszą zjednoczyć siły, aby przetrwać nawałnicę - zarówno tę za oknem, jak i tę, która szaleje w ich sercach.

Mary Alice Monroe - amerykańska pisarka, publikująca również pod nazwiskiem Mary Alice Kruesi. Należy do bestsellerowych pisarzy „New York Times”. Mieszka w Karolinie Południowej i w takiej scenerii są też osadzone jej powieści.

W wielu powieściach, np. „The Beach House” czy „Swimming Lessons” podejmuje kwestie ochrony środowiska (ochrona żółwi morskich).

W Polsce do tej pory ukazały się dwie części jej trylogii - „Siostry na lato” i „Letni wiatr”. Wydano także „Schyłek lata”.

Prószyński Media
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-8069-014-1

Tytuł oryginalny: The Summer Wind

Liczba stron: 400

Prószyński Media

Format: 125x195

Cena katalogowa: 34,00 zł

Wywiad z autorką książki

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...
22.02.2019

Największa katastrofa w dziejach Polski. Nie mogą się z nią równać ani potop szwedzki, ani nawet druga wojna światowa

Dwie dekady po śmierci Chrobrego wciąż żywe były opowieści o jego wielkich wojennych zdobyczach. Poza wspomnieniami Polakom niewiele jednak zostało. Sny o nowym słowiańskim mocarstwie rozwiały się niemal z dnia na dzień. A samo istnienie państwa polskiego szybko stanęło pod znakiem zapytania.
Czytaj dalej...