Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Modne projekty na szydełku

Hall Mary Jane

Modne projekty na szydełku

29,99 zł

1799

 

50 projektów sweterków, narzutek, szalików, czapek, torebek, bransoletek, naszyjników, pasków i innej biżuterii, dzięki którym stworzysz swój wyjątkowy styl!

Bez względu na to, czy lubisz styl klasyczny, czy podążasz za najnowszymi trendami, czy stawiasz pierwsze kroki w dzierganiu na szydełku, czy poszukujesz wyrafinowanych inspiracji – w tej książce z pewnością znajdziesz coś dla siebie, a fotografie robótek wykonanych z pięknych włóczek zainspirują cię do działania.
Książka zawiera wskazówki, jak korzystać z niezwykłych materiałów, w tym kordonka, nici jedwabnych, metalizowanych, elastycznych, wstążek, futerka i wielu innych. Znajdziesz w niej wzory ubrań i dodatków dostosowane do różnych typów sylwetki (aż do rozmiaru 54), a także praktyczne rady, dzięki którym każdy projekt po prostu się uda!

RM
Oprawa miękka

Wydanie: trzecie

Data pierwszego wydania:
2019-01-23

ISBN: 978-83-815-1131-5

Liczba stron: 128

Cena katalogowa: 29,99 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...
22.02.2019

Największa katastrofa w dziejach Polski. Nie mogą się z nią równać ani potop szwedzki, ani nawet druga wojna światowa

Dwie dekady po śmierci Chrobrego wciąż żywe były opowieści o jego wielkich wojennych zdobyczach. Poza wspomnieniami Polakom niewiele jednak zostało. Sny o nowym słowiańskim mocarstwie rozwiały się niemal z dnia na dzień. A samo istnienie państwa polskiego szybko stanęło pod znakiem zapytania.
Czytaj dalej...