Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Odkupienie

Ewa Pirce

Odkupienie

39,90 zł

2765

 

„Gdyby nie Brian, nie poznałabym smaku szczęścia, nie dowiedziałabym się, czym jest prawdziwa miłość. (...) Ale również nie poczułabym goryczy odrzucenia i samotności gorszej od tej, której doświadczałam od najmłodszych lat. Nie zaznałabym prawdziwego bólu – takiego odczuwalnego każdą cząstką ciała i umysłu. Takiego, który uniemożliwia oddychanie, wyzuwa z chęci do życia, doprowadza na skraj obłąkania. Wpycha cię w ramiona czarnej rozpaczy. Pozbawia wiary i nadziei na lepsze jutro”.

Brian Wild od początku miał jasny cel, do którego dążył. Obsesyjnie, nie zważając na konsekwencje dążył do wypełnienia zemsty, którą obiecał swojemu ojcu.
Podczas swojej podróży ku zemście zdobył wszystko. Pieniądze, szacunek, a także życie o jakim zawsze marzył. Jednak pojawienie się na jego drodze Olivii Henderson - córki jego największego wroga wywróciło jego, na pozór idealne, życie do góry nogami.
Brian nie był świadomy, że pomimo wielu osiągnięć jego życie nie było kompletne. Brakowało mu uczuć, które tchnęła w niego dopiero żywiołowa Olivia na nowo wzbudzając w nim nadzieję, że może kochać. Mimo odnalezienia bratniej duszy Brian dokonał zemsty. Jednak zaplanowany skrzętnie plan nie dał mu długo wyczekiwanej satysfakcji. Wręcz przeciwnie. Brian został sam.


Pozbawiony kobiety, którą zaczął darzyć wyjątkowym uczuciem.


Pozbawiony marzeń, które odważył się wreszcie snuć.


Zraniony i zdesperowany postanawia zrobić wszystko, byleby odkupić własne winy.


Czy Brian odzyska Olivię?

NieZwykłe
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2019-05-29

ISBN: 978-83-788-9960-0

NieZwykłe

Cena katalogowa: 39,90 zł

 

Cena pakietu

84,80 zł

5459

Cena pakietu

84,80 zł

5459

Cena pakietu

77,80 zł

5039

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...
22.02.2019

Największa katastrofa w dziejach Polski. Nie mogą się z nią równać ani potop szwedzki, ani nawet druga wojna światowa

Dwie dekady po śmierci Chrobrego wciąż żywe były opowieści o jego wielkich wojennych zdobyczach. Poza wspomnieniami Polakom niewiele jednak zostało. Sny o nowym słowiańskim mocarstwie rozwiały się niemal z dnia na dzień. A samo istnienie państwa polskiego szybko stanęło pod znakiem zapytania.
Czytaj dalej...