Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Pyskata w krainie zakochanych

Katarzyna Zychla

Pyskata w krainie zakochanych

7.0

(41 ocen) wspólnie z

21,00

 

Lenka Pyskata powoli dorasta... Przed nią nowe wyzwania; matura, nowa miłość, która wydaje się... No, właśnie... Czy to na pewno ten wymarzony rycerz? Lenka w Krainie Zakochanych czuje się trochę jak Alicja w Krainie Czarów, bo... Nie do końca wiadomo, czy wierzyć uczuciom, porywom dziewczęcego zakochanego serca - czy też rozważać wszystko rozsądnie i racjonalnie? I jak teraz będzie wyglądała jej przyjaźń z Lilką - bratową? Czy każda decyzja to decyzja podjęta właściwie? Co się kryje za kolejnym zakrętem?

Poczucie humoru nie opuszcza Lenki nawet w najsmutniejszych chwilach. Wciąż zdarza się coś zaskakującego, a to co wydawało się tylko zbiegiem okoliczności, nie zawsze fortunnym, w końcu i tak obraca się na dobre... Z Lilką nie można się nudzić. Nie można zbyt długo smucić. Bo życie według Lenki - jest zbyt piękne, by je marnować na zamartwianie się o to, co przyniesie dzień jutrzejszy i czy ten przystojniak z Krainy Zakochanych odwzajemni uczucie - czy nie? Najlepiej zanurzyć się w lekturze jak w rwącym potoku i dać się zabrać w cudowna Kraine Zakochanych - Lenka już tam na Was czeka... Z torbą agrestu, szerokim uśmiechem i cisteczkiem - oczywiście w kształcie serca!

Credo
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-601-3122-0

Liczba stron: 164

Format: 125x195mm

Cena detaliczna: 21,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...