Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Rhys. Synowie zemsty. Tom 1

Agnieszka Siepielska

Rhys. Synowie zemsty. Tom 1

38,90 zł

2721

 

„Rhys” to pierwsza część serii „Synowie Zemsty”. To historie mafijnej rodziny Valenti, która od lat zmaga się z wydarzeniami z przeszłości.

Viviana Thomson pracuje w luksusowych sklepie z odzieżą dla mężczyzn. Jeden z klientów uważa, że otrzymał nie te garnitury, które zamawiał. Wymaga, aby dostarczono mu poprawne osobiście. Viviana nie jest odpowiedzialna za tę pomyłkę. Podejmuje jednak decyzję, że pojedzie do mężczyzny.

Rhys Miller jest szanowanym i niezwykle przystojnym milionerem. Wszystko musi iść dokładnie tak jak sobie to zaplanował. Jest typem osoby, która wykorzystuje każdą okazję, aby ugrać coś dla siebie. Pomyłka z garniturami pozwala mu na wprowadzenie w życie planu, który jakiś czas temu ułożył sobie w głowie. Kiedy pod swoim domem widzi dwudziestoczteroletnią pracownicę sklepu z odzieżą wie, że podjął dobrą decyzję.

Dziewczyna jeszcze nie wie, że za chwilę całe jej życie może się zmienić…

NieZwykłe
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2019-11-13

NieZwykłe

Cena katalogowa: 38,90 zł

Agnieszka Walewska

Gorąco polecam!

Dawno nie czytałam tak dobrej książki. Z trudem się od niej odrywałam. Zawaliłam pare domowych obowiązków przez nią, ale wiem, że rodzina nie jest o to zła. Bądzcie czujni- jeśli zaczniecie to nawet nie zorientujecie się kiedy minie pół dnia! Czy warto zakupić? Jak najbardziej!!!
Agata Porczyk

Dla mnie bomba!

Wciągająca książka, naprawdę szczerze polecam i zachęcam do kupna. Bardzo ciekawa postać Rhysa Millera. Bogaty, przystojny, a jednak nie taki idealny jakby mogło się wydawać. Grzeczna i ułożona Viviana Thomson, której życie wcale nie jest tak przyjemne i dobre jak mogłoby się wydawać. No i moja ulubiona postać- babcia Viviany! Cóż za szalona i śmieszna kobieta. Dla mnie bomba!
Angelika Kowalik

Rhys

Niesamowita historia, niesamowite postaci, niesamowita akcja! Wszystko to skeiło się w jedną całość, nie zabrakło w niej niczego. Czyta się bardzo szybko. Nawet dla wszystkich osób, które z książkami nie spotykają się raz na rok to ten tytuł na pewno ich zaskoczy. Chcę takich więcej!

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...
22.02.2019

Największa katastrofa w dziejach Polski. Nie mogą się z nią równać ani potop szwedzki, ani nawet druga wojna światowa

Dwie dekady po śmierci Chrobrego wciąż żywe były opowieści o jego wielkich wojennych zdobyczach. Poza wspomnieniami Polakom niewiele jednak zostało. Sny o nowym słowiańskim mocarstwie rozwiały się niemal z dnia na dzień. A samo istnienie państwa polskiego szybko stanęło pod znakiem zapytania.
Czytaj dalej...