Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Rozmowa rekrutacyjna dla programistów Przewodnik do sukcesu

Laakmann McDowell Gayle

Rozmowa rekrutacyjna dla programistów Przewodnik do sukcesu

6.6

(11 ocen) wspólnie z

79,00

 

Rekrutacja od podszewki!

Rozmowa rekrutacyjna to spotkanie, które stresuje każdego z nas. Taka rozmowa składa się z kilku etapów, a w jednym z nich poruszane są tematy techniczne. Daje to rekruterom duże pole do popisu. Szczegółowe pytania o znane technologie, sprawdzian z wiedzy ogólnej, łamigłówki, rekurencja — to tylko część obszarów, o które możesz zostać zapytany. Pytania z zakresu rachunku prawdopodobieństwa czy struktur danych również nie powinny Cię zdziwić. Co możesz zrobić, by dobrze wypaść? Solidnie przygotuj się do rozmowy i nie daj się zaskoczyć!

Mnóstwo cennych wskazówek znajdziesz w tej fantastycznej książce. Sięgnij po nią i poznaj typowy proces rekrutacji, dziesięć najczęściej popełnianych błędów oraz ulubione pytania rekruterów. W kolejnych rozdziałach znajdziesz opisy rekrutacji w takich firmach, jak Google, Microsoft, Yahoo! czy Facebook. Te opisy, wraz z najlepszymi sposobami na przygotowanie się do rozmowy rekrutacyjnej oraz przykładowymi zadaniami technicznymi (z rozwiązaniami) pomogą Ci opanować stres i zrozumieć tok myślenia osób rekrutujących. Książka ta jest obowiązkową lekturą dla wszystkich programistów szukających pracy!

Helion
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-246-9332-0

Liczba stron: 496

Format: 170x240mm

Cena detaliczna: 79,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...