Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Skandal

K.N. Haner

Skandal

39,90 zł

2291

 

Katarzyna Nowakowska znana szerszemu gronu czytelniczek jako K.N. Haner. Autorka po raz pierwszy prezentuje książkę podpisaną własnym nazwiskiem. Jako K.N. Haner rozpaliła wyobraźnię tysięcy Polek. Czy tym razem też tak będzie?

ONA pogodziła się z tym, że zawsze spełnia oczekiwania innych. ON nie musi robić wiele¬– zawsze dostaje to, czego chce. ONA jest energiczną, żywiołową, lubianą przez wszystkich córeczką tatusia milionera, która- gdy zapada zmrok- staje się prawdziwą femme fatale. ON jest gburowatym, nudnym i wycofanym angielskim arystokratą.

Na pierwszy rzut oka różnią się od siebie wszystkim. Co mogłoby połączyć te dwa skrajnie różne charaktery? Niewytłumaczalne napięcie i… tajemnica. Jedno jest pewne. Skandal wisi w powietrzu.

Burda Publishing Polska
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-805-3728-6

Liczba stron: 282

Format: 135x213mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Dorota Mijas

Skandal!

Niczego tutaj nie brakuje. Tak właśnie powinny wyglądać romanse. Katarzyna Nowakowska to moja ulubiona pisarka. Nie dziwię się, że książka "Skandal" ma tak wielu zwolenników. Przyznam, że i tak planowałam ją kupić i przeczytać, ale opinie innych zdecydowanie przyspieszyły ten proces! Od książki nie da się oderwać, dlatego ostrzegam- zarezerwujcie sobie na nią więcej czasu i odłóżcie na bok pozostałe obowiązki. Serdecznie polecam i zachęcam do zakupu.
Karolina Barańska

Polecam!

Są takie ksiązki, o których nie można zapomnieć. "Skandal" właśnie do nich należy. Książkę czyta się z zapratym tchem, nie byłam w stanie się od niej oderwać. Cały czas mam ją z tyłu głowy. Wywołała we mnie wiele szalonych uczuć, no bo jak może wyglądać romans pomiędzy dwoma zupełnie innymi osobami? A no właśnie może być bardzo gorąco i namiętnie. 
Maja Janik

Czekam zniecierpliwiona na kontynuację!

Skandaliczna! Skandalicznie dobra. Jeżeli ktoś jeszcze nie wierzy w umiejętności pisarskie naszych polskich autorów to koniecznie musi sięgnąc po tę i wiele innych książek Pani Katarzyny Nowakowskiej znanej również jako K.N. Haner. Zapewniam, że uwierzycie w ogromny talent jaki posiada ta autorka. Mam nadzieję, że jak najszybciej pojawi się drugi tom, bo trudno żyć w takiej niepewności!
Cena pakietu

69,80 zł

4085

Cena pakietu

77,80 zł

4565

Cena pakietu

84,80 zł

4985

Cena pakietu

84,80 zł

4985

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...
22.02.2019

Największa katastrofa w dziejach Polski. Nie mogą się z nią równać ani potop szwedzki, ani nawet druga wojna światowa

Dwie dekady po śmierci Chrobrego wciąż żywe były opowieści o jego wielkich wojennych zdobyczach. Poza wspomnieniami Polakom niewiele jednak zostało. Sny o nowym słowiańskim mocarstwie rozwiały się niemal z dnia na dzień. A samo istnienie państwa polskiego szybko stanęło pod znakiem zapytania.
Czytaj dalej...