Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Słodka kusicielka

Sarah MacLean

Słodka kusicielka

7.1

(141 ocen) wspólnie z

42,80

 

Nowy cykl autorki z Top 5 „New York Timesa” i „USA Today”
„Błyskotliwe, seksowne i przeromantyczne.” Julia Quinn Trzej bracia związani sekretem, od którego nie mogą uciec. Trzej królowie londyńskiego podziemia, których nie pokona nic… poza miłością. Kiedy tajemniczy nieznajomy zjawia się w sypialni lady Felicity Faircloth
i składa jej niebywałą propozycję, Felicity zgadza się – pod jednym wszakże warunkiem.
„Diabeł”, nieślubny syn księcia i król mrocznych zaułków Londynu, od lat czekał na okazję do zemsty. Teraz wreszcie może jej dokonać – z pomocą cichej i nieśmiałej Felicity. By zastawić pułapkę na wroga, musi tylko zmienić szarą myszkę w nieodpartą kusicielkę.
Lecz Felicity nie jest tak cicha i nieśmiała, jak się wydaje. I może zniszczyć starannie obmyślony plan „Diabła”. A on sam będzie musiał wybierać pomiędzy wszystkim, o czym zawsze marzył, a jedyną rzeczą, jakiej teraz pragnie…
SARAH MACLEAN jest jedną z ulubionych autorek romansów historycznych. Ukończyła historię na Uniwersytecie Harvarda pisze felietony dla „The Washington Post”. Jej wypełnione mrocznymi sekretami i gwałtownymi namiętnościami powieści zdobywają listy bestsellerów
„New York Timesa” i „USA Today” oraz najwyższe nagrody gatunku, m.in. RITA Award (odpowiednik filmowego Oscara). Są tłumaczone na ponad 20 języków.

Amber
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2018-12-04

ISBN: 978-83-241-6863-7

Liczba stron: 320

Format: 205x130mm

Cena detaliczna: 42,80 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...