Start a Fire. Runda pierwsza P.S. Herytiera Pizgacz Książka
Wydawnictwo: | Editio |
Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa ze skrzydełkami |
Wydanie: | Pierwsze |
Liczba stron: | 608 |
Format: | 14.0x21.0cm |
Rok wydania: | 2022 |
"Start a Fire. Runda pierwsza" – P.S. Herytiera (pseudonim: pizgacz)
"Start a Fire. Runda pierwsza" to pierwszy tom bestsellerowej serii autorstwa P.S. Herytiery, znanej w sieci jako "pizgacz". Powieść zabiera czytelnika w świat pełen napięcia, emocji i młodzieżowych dramatów. Główna bohaterka, Tosia, rozpoczyna naukę w nowej szkole, gdzie szybko odkrywa, że będzie musiała zmierzyć się nie tylko z trudnościami szkolnymi, ale także z grupą uczniów, którzy rządzą niepisanymi zasadami i mają duży wpływ na życie wszystkich dookoła.
W centrum wydarzeń znajduje się Nathan, charyzmatyczny i tajemniczy lider grupy, który od samego początku wywiera na Tosię silne wrażenie. Ich relacja, pełna sprzecznych emocji, szybko staje się jednym z głównych wątków powieści. Tosia zostaje wciągnięta w niebezpieczną grę, w której stawką są nie tylko uczucia, ale także jej przyszłość.
P.S. Herytiera tworzy pełną napięcia i zaskakujących zwrotów akcji historię, która idealnie wpisuje się w nurt New Adult. "Start a Fire" to opowieść o młodzieńczych rozterkach, przyjaźni, miłości i wewnętrznej walce, która przypadnie do gustu zarówno młodszym, jak i starszym czytelnikom, szukającym emocjonującej lektury.
Recenzje z Lubimy Czytać:
- "Nie mogłam się oderwać! Relacja między bohaterami pełna chemii i napięcia. Idealna książka na wieczór."
- "Zaskakująca, pełna emocji i zwrotów akcji. Bohaterowie są świetnie wykreowani!"
- "Świetny początek serii! Już nie mogę się doczekać kolejnej rundy."
Szczegółowe informacje na temat książki Start a Fire. Runda pierwsza
Wydawnictwo: | Editio |
EAN: | 9788328380165 |
Autor: | P.S. Herytiera Pizgacz |
Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa ze skrzydełkami |
Wydanie: | Pierwsze |
Liczba stron: | 608 |
Format: | 14.0x21.0cm |
Rok wydania: | 2022 |
Data premiery: | 2022-01-16 |
Język wydania: | polski |
Podmiot odpowiedzialny: | INFOR PL S.A. Burakowska 14 01-066 Warszawa PL e-mail: [email protected] |
Podobne do Start a Fire. Runda pierwsza
Inne książki P.S. Herytiera Pizgacz
Inne książki z kategorii Literatura młodzieżowa
Oceny i recenzje książki Start a Fire. Runda pierwsza
Pomóż innym i zostaw ocenę!
Książka to typowe wattpadowe opowiadanie. Rozdziały są zbyt długie a czcionka za mała. Tekstu jest dużo na jednej stronie przez co strasznie ciężko mi się czyta tą książkę. Jest bardzo dużo powtórzeń. Oczekiwałam czegoś lepszego od tej książki.
Książka to typowe wattpadowe opowiadanie. Rozdziały są zbyt długie a czcionka za mała. Tekstu jest dużo na jednej stronie przez co strasznie ciężko mi się czyta tą książkę. Jest bardzo dużo powtórzeń. Oczekiwałam czegoś lepszego od tej książki.