Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Tajne archiwa archeologi

Luc Burgin

Tajne archiwa archeologi

39,80

 

Pismo sprzed 20 000 lat • Samoloty sprzed potopu • Motocykle Majów
• I inne rewelacje archeologiczne zaprzeczające oficjalnej nauce •

IV
„TA KSIĄŻKA JEST NIEBEZPIECZNA.
DOSTARCZA WYSTARCZAJĄCO DUŻO DYNAMITU,
ABY WYSADZIĆ W POWIETRZE NASZ OBRAZ HISTORII”.
– pisze Luc Burgin w przedmowie do swojej prowokacyjnej i demaskatorskiej książki, w której – jak Michael Cremo i Richard Thompson w bestsellerze Zakazana archeologia: ukryta historia człowieka – tropi zdumiewające odkrycia i dokumentuje je sensacyjnym materiałem zdjęciowym.

150 unikatowych fotografii publikowanych po raz pierwszy

Nieujawnione odkrycia, niezwykłe znaleziska i zaginione skarby każą pisać historię ludzkości na nowo!!! Istnieją znaleziska, które oficjalna nauka lekceważy z premedytacją albo pomija milczeniem. Uważane za falsyfikaty i ukrywane przed opinią publiczną tajemnicze przedmioty pozostają schowane w piwnicach muzeów, uniwersytetów i klasztorów.

• „Geody” sprzed pół miliona lat o konstrukcji nowoczesnych elektrycznych świec zapłonowych
• Mikroskopijne spirale z wolframu, molibdenu i miedzi odkryte w skałach, których wiek szacuje się na 20 000-318 000 lat
• Rzeźby i wazy sprzed 19 000 lat zapisane nierozszyfrowanymi do dzisiaj znakami
• Hieroglify nieznanej cywilizacji sprzed 11 000 lat koegzystującej z dinozaurami
• Model maszyny parowej z prekolumbijskiej cywilizacji
• Żarówka ze staroegipskiej świątyni
• Najstarsza mapa (sprzed 2 000 lat) z grobowca w Chinach, uderzająco podobna do map opracowanych za pomocą zdjęć satelitarnych

LUC BÜRGIN, pisarz, dziennikarz i redaktor naczelny szwajcarskiego dziennika, jest znanym badaczem tajemnic przeszłości i autorem bestsellerowych książek, m.in. Nowe zagadki archeologii.

Amber
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-241-6433-2

Liczba stron: 272

Format: 12.9x20.1

Cena detaliczna: 39,80 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...