Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Wielka księga okadzania. Wykorzystaj moc kadzideł w zaklęciach, rytuałach, oczyszczaniu energetycznym i relaksie

Franz X. J. Huber, Anja Schmidt

Wielka księga okadzania. Wykorzystaj moc kadzideł w zaklęciach, rytuałach, oczyszczaniu energetycznym i relaksie

109,10 zł

7234

 

Dzięki tej publikacji poznasz świat magii roślin w postaci kadzideł naturalnych. Poznasz zalety aromaterapii, która jest skuteczną metodą na wiele dolegliwości. Autorzy w książki zwracają uwagę na zdrowotne właściwości kadzideł z medycyny naturalnej. Rośliny lecznicze w postaci dymu oczyszczą energetycznie twój umysł, a przy tym są świetną terapią naturalną. Ponadto twoje praktyki ezoteryczne, takie jak zaklęcia i rytuały będą skuteczniejsze. Poprawisz swoje zmysły i pamięć. Wzmocnisz zdolności jasnego widzenia, a nawet nawiążesz kontakt z wyższymi istotami. Okadzanie domu świetnie sprawdzi się w czasie medytacji i relaksu.

Dodatkowo znajdziesz 80 przepisów na kadzidła, które bez problemu dopasujesz pod swoje potrzeby.

Studio Astropsychologii
Oprawa miękka

Wydanie: Pierwsze

Liczba stron: 360

Studio Astropsychologii

Format: 145x205 mm

Cena katalogowa: 109,10 zł

Rok wydania: 2023

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...