Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Wyspa

34,90 zł

1987

 

Czy pieniądze są warte tego aby ryzykować swoje życie?


Piątka przyjaciół: Ben, Lizie, Will , Grady i Carmen decyduje się na udział w teleturnieju Iron Teen , który ma miejsce na bezludnej wyspie. Nagrodą jest milion funtów na głowę. Jednak szybko orientują się oni ,że to nie jest zwykła zabawa a walka o życie. Czy będą oni lojalni wobec siebie, i będą trzymać się razem? Szansę na przetrwanie mają tylko Ci najlepiej przystosowani..


Uwaga: wciągający i trzymający w napięciu horror przeznaczony wyłącznie dla starszych czytelników!

Zielona Sowa
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2019-07-31

Liczba stron: 416

Zielona Sowa

Format: 13.0x20.0cm

Cena katalogowa: 34,90 zł

Tłumaczenie: Mateusz Rulski-Bożek

Dominika Mąka

genialna książka

Książka spodobała mi się od samego początku , i trzymała w napięciu do samego końca. Do czego są zdolni ludzie aby zdobyć pieniądze? Czy przyjaźń jest ważna? To jedne z nielicznych pytań które zadawałam sobie podczas czytania tej książki. Dla fanów książek typu Igrzyska śmierci , książka ta jest idealnym pomysłem.
Wiola Kot

warto

Jeśli ktoś czytał Igrzyska śmierci i książka ta mu się spodobała, to Wyspa to książka idealna dla was. Książka jest pełna akcji, jednak czyta się ją bardzo lekko, mimo ilości stron. Polecam!
Joanna Górnicka

polecam

Książka świetna! Jestem nią zachwycona! Historia opowiedziana w książce dotyczy 5 przyjaciół którzy biorą udział w zawodach w których wygraną jest milion funtów dla osoby, muszą oni jednak udać się na bezludną wyspę. Ale nie oszukujmy się kto za taką kwotę by nie skorzystał? Jednak okazuje się ,że nie będzie to zwykła przygoda a walka o życie. Książka trzyma w napięciu do samego końca, nie mogłam się od niej oderwać, polecam!
Cena pakietu

74,80 zł

4381

Cena pakietu

79,80 zł

4681

Cena pakietu

72,80 zł

4261

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...
22.02.2019

Największa katastrofa w dziejach Polski. Nie mogą się z nią równać ani potop szwedzki, ani nawet druga wojna światowa

Dwie dekady po śmierci Chrobrego wciąż żywe były opowieści o jego wielkich wojennych zdobyczach. Poza wspomnieniami Polakom niewiele jednak zostało. Sny o nowym słowiańskim mocarstwie rozwiały się niemal z dnia na dzień. A samo istnienie państwa polskiego szybko stanęło pod znakiem zapytania.
Czytaj dalej...