Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Zakon Drzewa Pomarańczy Część 2

Smantha Shannon

Zakon Drzewa Pomarańczy Część 2

7.4

(2549 ocen) wspólnie z

39,99

 

Druga część niezwykłej opowieści o miłości, odwadze i walce dobra ze złem.

Dom Berethnet rządzi Inys od wieków. Królowa Sabran IX boryka się z brakiem córki, która mogłaby przejąć władzę i uchronić królestwo przed zgubą. Musi również uważać na skrytobójców, którzy czyhają na nią za każdym rogiem. Ead Duryan, pomimo wielu lat spędzonych na dworze i statusu damy dworu niezmiennie pozostaje lojalna wobec tajemniczej organizacji czarodziejek. Jej zadaniem jest strzec Sabran przed zakazaną magią.
Po drugiej stronie mrocznego morza Tanè jest w stanie zrobić wszystko, aby stać się jeźdźcem smoków, ale los stawia ją przed wyborem, który może całkowicie zmienić jej życie.

Podczas gdy konflikt pomiędzy Wschodem a Zachodem przybiera na sile, siły chaosu szykują się do przejęcia władzy nad światem.

SQN
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2019-09-18

ISBN: 978-83-812-9628-1

Tytuł oryginalny: The Priory of The Orange Tree

Liczba stron: 560

Format: 135x210mm

Cena detaliczna: 39,99 zł

Wywiad z autorką

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Basia Kałużna

Czekam na więcej!

Jak dla mnie świetna książka na oderwanie się choć na chwilę od szarej rzeczywistości. Akcja nabiera tempa i pędzi aż do finału. Trochę szkoda że to nie seria, ale mam nadzieję, że autorka w przyszłości zdecyduje się na rozszerzenie tego świata.
Magdalena Gorczyca

Dla każdego

Książkę polecam wszystkim. Wydawać by się mogło że tego typu książki przeznaczone są głownie dla osób młodych, ale nic bardziej mylnego. Myślę, że ta książka ma szansę spodobać się każdemu, kto potrafi docenić dobrą książkę, świetny styl i kapitalnie zarysowane postaci. Polecam zatem książkę wszystkim, bo myślę że każdy jest w stanie odnaleźć w niej coś wyjątkowego.
Agnieszka J

Polecam

Książka jest moim zdaniem napisana rewelacyjnie. Fabuła wciąga, więc po przeczytaniu pierwszej części od razu musiałam sięgnąć po drugą. Finał opowieści jest dla mnie idealnie skomponowany. Wszystkie wątki - a jest ich wiele- świetnie się ze sobą łączą i tworzą spójną całość. Polecam!

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...