Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Życie Dawida 365 dni wędrówki z Dawidem

Dorota Wolska

Życie Dawida 365 dni wędrówki z Dawidem

34,90

 

Jak uporządkować swoje życie? Nie potrzebujesz wielkiego planu. Jeśli postawisz Boga na pierwszym miejscu, On zajmie się wszystkimi Twoimi sprawami. Jak to zrobić?
Zacznij 365 dni słuchania Słowa pełnego wdzięczności. Razem z biblijnym królem Dawidem – mistrzem modlitwy i człowiekiem wielkiego zaufania – wyjdź w drogę, która odmieni twoją codzienność.
Dorota Wolska – razem z mężem Maciejem od 2008 roku prowadzi Dom Modlitwy Warszawa 24/7, gdzie jest liderką uwielbienia. Wydała płytę Wołaj do mnie.
Zafunduj sobie i/lub komuś rok codziennej bliskości z Bogiem! Dorota zabiera nas w fascynującą podróż w poszukiwaniu Boga ukrytego w psalmach. Ponad 360 rozważań, które rozpalą Twoją miłość do Jezusa.
Łukasz Nauman, bloger, autor książki „Co wypełnia Lukę?”
Przed tobą 365 dni, w których wydarzy się więcej niż zaplanujesz. Książka Doroty Wolskiej opisuje rok pełen pasji gorących serc pasterskich i królewskich: Dawida i Jezusa Chrystusa – Syna Dawidowego, w których sobie Ojciec bardzo upodobał!
ks. Tomasz Szałanda
Tę książkę czyta się jak wyznanie. Albo jak reportaż z kraju modlitwy. Jest jak życie w pigułce okraszone medytacją na każdy sezon. I chociaż jej kartki mogą spłonąć – treść jest wypróbowana jak złoto. Wszystko przetrzyma.
Maja Sowińska, autorka i liderka uwielbienia, projekt SOWINSKY

Esprit
Zintegrowana

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2018-10-17

ISBN: 978-83-660-6122-4

Liczba stron: 384

Format: 20.0x14.0

Cena detaliczna: 34,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...