Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Życie po życiu. Mały przewodnik

Instytut Newtona

Życie po życiu. Mały przewodnik

9.5

(4 oceny) wspólnie z

21,45

 

Wyrusz w fascynującą wędrówkę dusz!

Poznaj ekscytujące historie o tym, co dzieje się z duszą pomiędzy jej ziemskimi inkarnacjami, i odkryj proste ćwiczenia pomocne w nawiązaniu kontaktu z wyższą inteligencją, do której wszyscy możemy uzyskać dostęp. Książka w ciepły i cudowny sposób potwierdza to, co wielu z nas przeczuwa – na końcu naszej ziemskiej ścieżki czeka dom, pełny nieskończonej i bezwarunkowej miłości.

„Książka ta powstała dzięki człowiekowi, który jako pierwszy przedstawił publicznie koncepcję życia między wcieleniami (z ang. life between lives, LBL). Na jej stronach zaprezentowane zostały osiągnięcia i odkrycia Michaela Newtona, jego spuścizna, a także kilka niewiarygodnych historii, które mogły wydarzyć się dzięki niemu i dzięki temu, że inni kontynuują jego pracę.

Żyjemy w dynamicznie zmieniających się czasach. Eksplorowanie nowych sposobów widzenia, nowych znaczeń i nowego celu naszego istnienia osiągnęło punkt krytyczny. Nadszedł czas, żeby się przebudzić i lepiej zrozumieć nasze miejsce we wszechświecie”.

– Peter Smith, Prezes Instytutu Newtona

Wydawnictwo Kobiece
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-832-1167-1

Liczba stron: 280

Format: 125x165 mm

Cena detaliczna: 42,90 zł

Rok wydania: 2023

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...