Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Apetyt na miłość

Stephanie Kate Strohm

Apetyt na miłość

36,90 zł

2100

 

Połącz dwóch amerykańskich nastoletnich szefów kuchni, do tego dodaj szklankę Paryża, dosyp szczyptę romansu i zamieszaj..

Rosie wierzy ,że szczęście można znaleźć na dnie miski do wyrabiania ciasta. Nie spodziewała się jednak tego ,że może zostać przyjęta do najbardziej prestiżowej na świecie szkoły gastronomicznej dla nastolatków w Paryżu, prowadzona przez celebrytę i szefa kuchni Denisa Laurenta.
W przypadku Henry’ego Yi sytuacja wyglądała nieco inaczej.. Szkoła Laurenta była pewna, przez fakt że Henry praktycznie wychował się w restauracji swojego ojca w Chicago.

Nastolatkowie szybko zawiązują znajomość, jednak aroganckie zachowanie Henry’ego spowodowane nawałem obowiązków, naciskiem ze strony rodziny a przede wszystkim zazdrością o Rosie która mocno zaprzyjaźnia się z przystojnym cukiernikiem Bodie’em powoduje odsunięcie się od niego wymarzonej dziewczyny.

Rosie i Henry chcąc udowodnić swoją wartość, gotują jak nigdy wcześniej, podczas gdy między nimi cały czas iskrzy. Jednak gdy oboje docierają do przełomowego momentu, zaczynają mieć wątpliwości czy aby na pewno nadają się oni na szefów kuchni..

Zielona Sowa
Oprawa miękka

Wydanie: I

Data pierwszego wydania:
2019-08-14

Zielona Sowa

Cena katalogowa: 36,90 zł

Tłumaczenie: Krzysztof Obłucki

Dagmara Piątek

połączenie idealne

Książka nada się zarówno dla nastoletniego jak i dla dorosłego czytelnika. Książka jest bardzo przyjemna w czytaniu, trudno się od niej oderwać. Przeczytałam ją w jeden wieczór. Ale było to wiadome, przecież połączenie Paryża , jedzenia oraz romansu to strzał w 10 ! gorąco polecam.
Wiktoria Kmita

polecam

Świetna książka , idealna na poprawę humoru po ciężkim dniu w szkole czy na uczelni. Na plus dwuosobowa narracja, Rosie i Henrego. Nie polecam czytać książki , będąc głodnym, duża ilość wątków kulinarnych.. Polecam !
Magdalena Malarz

warto

Paryż, jedzenie oraz miłość.. mieszanka idealna! To jest coś co dziewczyny lubią najbardziej. Książkę przeczytałam bardzo szybko, historia bardzo mi się spodobała, mam nadzieję ,że będę miała okazję przeczytać jeszcze książkę tej autorki.
Cena pakietu

76,80 zł

4494

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...
22.02.2019

Największa katastrofa w dziejach Polski. Nie mogą się z nią równać ani potop szwedzki, ani nawet druga wojna światowa

Dwie dekady po śmierci Chrobrego wciąż żywe były opowieści o jego wielkich wojennych zdobyczach. Poza wspomnieniami Polakom niewiele jednak zostało. Sny o nowym słowiańskim mocarstwie rozwiały się niemal z dnia na dzień. A samo istnienie państwa polskiego szybko stanęło pod znakiem zapytania.
Czytaj dalej...