Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Byłam żoną seryjnego mordercy

Cathy Wilson

Byłam żoną seryjnego mordercy

39,80

 

Miałam 17 lat, kiedy wyszłam za niego za mąż. Jestem jedyną ofiarą, która mu uciekła…

Szokująca opowieść kobiety, która przeżyła małżeństwo z jednym z najbardziej przerażających seryjnych morderców
„Mam szczęście, że nie stałam się jedną z jego ofiar. Idealnie wpisuję się w ich profil – powiedziała Cathy Wilson w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN. – Nie muszę już przed nim uciekać. A uciekałam całe życie…”

Cathy miała szesnaście lat i zaczynała samodzielne życie, kiedy spotkała czarującego, starszego o kilkanaście lat Petera Tobina. Widziała w nim rycerza w lśniącej zbroi, mężczyznę, który sprawi, że wreszcie poczuje się bezpieczna. On widział w niej bezbronną, wrażliwą dziewczynę, której trudne dzieciństwo sprawiło, że była idealną ofiarą.
Pewnego dnia na ekranie telewizora zobaczyła twarz Petera. Jej były mąż, ojciec jej dziecka, był seryjnym mordercą…

CATHY WILSON we wstrząsającej autobiografii opisuje swoje małżeństwo i opowiada, jak przeszłość nie przestawała jej prześladować. Koszmar skończył się dopiero, gdy Cathy stanęła przed sądem, by jako świadek wystąpić przeciwko mężczyźnie, który mógł stać się i jej zabójcą…
„Piekło małżeńskie, jakie przeżyła Cathy Wilson, okazało się niczym w porównaniu z tajemnicami skrywanymi przez jej męża. Jego zbrodnie na zawsze napiętnowały życie jej i jej syna. Byłam żoną seryjnego mordercy to książka pełna szczerych do bólu wyznań
kobiety, która żyła u boku potwora.(…) Ta niezwykła autobiografia
daje nadzieję, że nawet z najgorszej opresji można znaleźć wyjście”.
Onet.pl

Amber
Oprawa miękka

Wydanie: trzecie

ISBN: 978-83-241-6458-5

Tytuł oryginalny: Escape from Evil

Liczba stron: 352

Format: 13.0x20.5cm

Cena detaliczna: 39,80 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...