Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Cała reszta nie ma znaczenia

Lodovica Comello

Cała reszta nie ma znaczenia

8.6

(48 ocen) wspólnie z

36,90

 

Lodo jest dziewczynką taką jak inne – spośród rówieśniczek wyróżnia ją nieodparta pasja do śpiewu, muzyki i tańca oraz wielkie marzenie: zostać gwiazdą! Pasja ta przenosi ją z San Daniele del Friuli do Mediolanu, gdzie Lodo zostaje przyjęta do MAS, szkoły dla młodych talentów, a stamtąd… do obsady Violetty, znanego na całym świecie serialu produkowanego przez Disney Channel. Marzenie spełniło się w mgnieniu oka!
A to był dopiero początek. Potem przyszły trzy lata spędzone w Buenos Aires, udział w kolejnych sezonach serialu, światowe tournée, dwie entuzjastycznie przyjęte solowe płyty, miliony fanów… Życie Lodo to jednak nie tylko życie gwiazdy, to także codzienność „normalnej” dziewczyny: spotkania rodzinne (także przez Skype’a), kolejki w supermarkecie, popołudnia spędzane na zakupach, kolacje z przyjaciółmi, wielka miłość i wzruszenia związane z narodzinami ukochanej siostrzenicy.
Cała reszta nie ma znaczenia to pamiętnik, w którym gwiazda opowiada o intensywnym i ekscytującym okresie, który spędziła w Argentynie, a także wspomina dzieciństwo. Zabawna, wzruszająca książka, pełna ciekawostek, porad i refleksji oraz nigdy wcześniej niepublikowanych zdjęć rodzinnych i zza kulis.

Rebis
Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-781-8771-4

Tytuł oryginalny: Tutto il resto non conta

Liczba stron: 228

Rebis

Format: 15.7x21.7

Cena detaliczna: 36,90 zł

Tłumaczenie: Alicja Bruś

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...