Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Grzechu warta Tom 3

Agata Przybyłek

Grzechu warta Tom 3

7.4

(396 ocen) wspólnie z

21,13

 

To już trzecia część cyklu Nie zmienił się tylko blond i do tego w nowej okładce. Córka Iwony, Agata – bohaterki, którą mogliśmy już poznać w pierwszym tomie oraz wnuczka Haliny – spędza wakacje w rodzinnym domu. Jednak przeszkadza jej brak prywatności, dlatego też wyprowadza się do dziadków.
Czuje się rozgoryczona, życie rzuca jej jedynie kłody pod nogi. Dziewczyna usilnie chce oderwać się od ciągłej inwigilacji swojej rodziny. Jak każda z nas, marzy o wielkiej miłości, by chociaż raz się prawdziwie zakochać.
Lekka i zabawna historia o poszukaniu miłości pod czujnym okiem babci Halinki.

Czwarta Strona
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-662-7872-1

Liczba stron: 376

Cena detaliczna: 36,90 zł

Wywiad z autorką

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...