Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Grzeczna to już byłam. Kobiecy przewodnik po seksualności

Joanna Keszka

Grzeczna to już byłam. Kobiecy przewodnik po seksualności

35,96

 

Możesz znać Joannę Keszka jako prowadzącą razem z Magdą Mołek serię bestsellerowych podcastów o seksualności albo jako autorkę programu TV „Szkoła Seksu Joanny Keszka” na kanale Planet+. Joanna jest nie tylko edukatorką seksualną, ale też trenerką kreatywnego seksu, aktywistką i pisarką. Przekonuje, że dobre zmiany jakich potrzebujemy, mogą zacząć się w łóżku, a z pominięciem sypialni na pewno nie mogą się udać. Jej zdaniem demokracja bez wiedzy o łechtaczkach to zwykła fallusokracja.

„Grzeczna to już byłam” to tytuł jej książki i hasło, którym Joanna Keszka namawia kobiety do korzystania ze swojej siły, odwagi i prawa do przyjemności w seksie. To czego my chcemy ma znaczenie. Już dość wykorzystywania seksu do zawstydzania i uciszania kobiet. Pokazuje, jak odkrywanie swojej seksualności pomaga odzyskiwać przekonanie, że nasz kobiecy głos, nasze potrzeby, nasza przyjemność i prawo do własnych wyborów i do dobrego traktowania też się liczą - zarówno w życiu, jaki w seksie. „Grzeczna to już byłam” to niezwykły przewodnik po kobiecym seksie. To książka o zdobywaniu pewności siebie w przestrzeni seksualnej, o zaprzyjaźnianiu się z cipkami, o orgazmach, o komunikacji, o zabawach erotycznych solo i w duecie, o zabawkach erotycznych, o budowaniu relacji, o randkowaniu i o wyznaczaniu granic. Oraz o wszystkim pomiędzy.

Książka dla kobiet, w których życiu też jest seks, oraz dla mężczyzn, którzy szczerze lubią kobiety.

Barbarella.pl-Joanna Keszka
Oprawa miękka

Wydanie: Pierwsze

ISBN: 978-83-957-1341-5

Liczba stron: 336

Cena detaliczna: 54,00 zł

Rok wydania: 2021

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...