Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Na wsi. Zwierzaczki przytulaczki

Na wsi. Zwierzaczki przytulaczki

24,90

 

Urocza kartonowa książeczka DOTYKOWA dla MALUSZKA – na okładce i na każdej rozkładówce WKŁADKA SENSORYCZNA.  Różne FAKTURY wkładek zapewniają przyjemne WRAŻENIA SENSORYCZNE.   ZABAWNE ILUSTRACJE i SYMPATYCZNE WIERSZYKI angażują do zabawy i poznawania świata zwierząt.   
Urocza książeczka dla maluszków o ZWIERZĄTKACH WIEJSKICH. Dzięki niej dziecko DOTKNIE zwie-rzątek, przekona się, jakie są MIĘCIUTKIE, a także pozna ich NAZWY. Książka zawiera wesołe WIERSZYKI, które sprawią małemu czytelnikowi mnóstwo frajdy. Każdy maluszek z pewnością chętnie sprawdzi, jakie w DOTYKU są KRÓLIK, KOGUT lub OWIECZKA!

Książka
• zapewnia wszechstronny ROZWÓJ SENSORYCZNY
• aktywizuje zmysły WZROKU i DOTYKU 
• pobudza WYOBRAŹNIĘ
• rozwija CIEKAWOŚĆ ŚWIATA
• wzbogaca SŁOWNICTWO

Zwierzaczki przytulaczki
Ta seria to KARTONOWE książeczki z SENSORYCZNYMI WKŁADKAMI. Seria umożliwia małym rącz-kom badanie rozmaitych faktur. Przedstawia sympatyczne zwierzęta. Zapewnia świetną zabawę i wspomaga INTEGRACJĘ SENSORYCZNĄ.  

AWM
Oprawa twarda

Wydanie: 1

ISBN: 978-83-8181-430-0

Liczba stron: 10

Cena detaliczna: 24,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...