Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Nie wiem, gdzie jestem

Gayle Forman

Nie wiem, gdzie jestem

6.8

(191 ocen) wspólnie z

38,00

 

NOWA POWIEŚĆ AUTORKI BESTSELLERÓW "WRÓĆ, JEŚLI PAMIĘTASZ", "TEN JEDEN DZIEŃ", "ZOSTAW MNIE".

„Chwyta za serce (…) Dla czytelników gotowych na serię wstrząsów emocjonalnych.”
Hypable

Los lubi płatać figle i tym razem splata drogi trojga obcych sobie ludzi.
Freya jest młoda i piękną piosenkarką, czeka na nią wspaniała i niesamowita kariera, gdy niespodziewanie podczas nagrywania swojej debiutanckie płyty traci głos. Harun postanawia zerwać więzi z bliskimi, aby pozostać wiernym sobie, a Nathaniel wyrusza do Nowego Jorku z małym plecakiem i desperackim plecakiem. Nie ma już nic do stracenia.

Łączy ich strata.
Nadzieja.
Tęsknota.
I miłość.

Nim dzień dobiegnie końca, tajemnice skrywane przez lata wyjdą na jaw, a cała trójka przekona się, że najlepszym lekarstwem na każdą stratę jest drugi człowiek.
„Nie wiem, gdzie jestem” to historia o ludziach, którzy zaufali miłości i dzięki niej odkryli swoją drogę. Gayle Forman jak mało kto, potrafi zagwarantować swoim czytelnikom prawdziwy emocjonalny katharsis.

„Przepięknie napisana opowieść miłosna, trafi do serca każdego młodego człowieka, który stanął twarzą w twarz ze strachem i starcie przetrwał.”
Jacqueline Woodson, autorka powieści "Kryształowy księżyc"

Prószyński Media
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-816-9091-1

Tytuł oryginalny: I Have Lost My Way

Liczba stron: 336

Format: 125x195mm

Cena detaliczna: 38,00 zł

Autorka opowiada o swojej książce

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...