Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Niespodzianka na 6 liter

Barbara Spychalska-Granica

Niespodzianka na 6 liter

6.3

(116 ocen) wspólnie z

32,90

 

"Życie to pasmo zaskoczeń i niespodzianek. Największą z nich jest miłość, która spada nagle i niepostrzeżenie... Jak z taką niespodzianką poradzi sobie Magda - kobieta sukcesu, architekt, rozwódka, właścicielka słodkiego psa o imieniu Luiza? Dowiesz się tego, sięgając po tę niezwykle ciepła, mądrą i zabawną powieść".
Urszula Janiszyn
„Rozterki życiowe Magdy są jakże podobne do tych, które dotykają każdego z nas. A jednak każdy z nas jest inny, jak inna od wszystkich wokół jest Magda. Kobieta z przeszłością zawieszona w teraźniejszości z wiarą spoglądająca w swoją przyszłość.
Powieść, nad którą nie tylko warto się pochylić, ale czerpać garściami z urokliwej historii podarowanej przez autorkę, bo miłość ma różne oblicza i w różny sposób nas dotyka”.
Artur G. Kamiński
„Autorce udało się zbudować urzekający portret głównej bohaterki, oparty przede wszystkim na emocjach, przez co lekturę czyta się wprost doskonale. To bardzo dobra powieść obyczajowa, pełna niewiadomych, niesztampowych rozwiązań i nietuzinkowych postaci.
Cały urok powieści Barbary Spychalskiej-Granicy polega na cieple, z jakim autorka opowiada tę historię, oraz poczuciu, iż główna bohaterka jest naszą «dziewczyną z sąsiedztwa». Całkiem zwyczajni ludzie okazują się niezwyczajni, a najciekawsze historie to te powszechnie znane. Bo właśnie z takich historii składa się nasze życie”.
Magdalena Kijewska
"Błyskotliwe dialogi i pozytywna energia wypełniają karty powieści. Długotrwała poprawa humoru gwarantowana. Na jesienną chandrę czy wiosenne przesilenie – lektura idealna".
Dominika Szymczak
Ta książka jest jak życie – pełna niespodzianek
Trzydziestoparoletnia Magda wydaje się zadowolona ze swojego życia. Ma dobrą pracę, mieszkanie, samochód. Towarzyszy jej Luiza, suczka, na którą kobieta - po rozwodzie z mężem artystą - częściowo przelewa nagromadzone w sobie uczucia. Jednak Magda tęskni za prawdziwą miłością, a pragnienie to nasila się podczas częstych spotkań z przyjaciółką Ewą i jej rodziną.
Pewnego wieczoru, kiedy Magdę dopada chętka na kromkę chleba ze smalcem, wybiera się do sklepu. W drodze powrotnej do domu dzieli się pieczywem z nieznajomym mężczyzną i w ten niecodzienny sposób rozpoczyna się znajomość, która ma szansę przerodzić się w coś ważnego. Ben szybko okazuje się wspaniałym facetem.
Życie lubi się jednak komplikować. Andrzej, były chłopak Magdy, a obecnie jej żonaty szef, oznajmia, że żałuje, iż przed laty ją stracił. Sprawę dodatkowo gmatwa fakt, że Magda przyjaźni się z Elą, jego żoną.

Zysk i S-ka
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2015-03-16

ISBN: 978-83-778-5558-4

Liczba stron: 376

Format: 140x205mm

Cena detaliczna: 32,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...