Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Raw

39,90 zł

2791

 

Alexa uciekła z domu kiedy miała szesnaście lat. Teraz, dziesięć lat później ma już pracę, którą kocha, wykształcenie i dach nad głową.

Pewnego dnia odkrywa, że ktoś ją śledzi – zwykle ma na głowie kaptur i obserwuje ją z daleka. Choć dziewczyna zdaje sobie sprawę, że powinna zgłosić to policji, obecność jej stalkera sprawia jej niewytłumaczalną przyjemność.

Kiedy zostaje napadnięta to właśnie on przychodzi jej na rachunek. Alexa dowiaduje się kim jest nieznajomy, ale za tę informację musi zapłacić cenę – mężczyzna chce, aby odpokutowała za błąd, który popełniła w przeszłości, i to wszystko na jego zasadach.

Jedyne czego się nie spodziewa to to, jak szybko się w niej zakocha…

NieZwykłe
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2019-07-10

ISBN: 978-83-817-8031-5

NieZwykłe

Cena katalogowa: 39,90 zł

Film promujący

Cena pakietu

84,80 zł

5485

Cena pakietu

84,80 zł

5485

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...
22.02.2019

Największa katastrofa w dziejach Polski. Nie mogą się z nią równać ani potop szwedzki, ani nawet druga wojna światowa

Dwie dekady po śmierci Chrobrego wciąż żywe były opowieści o jego wielkich wojennych zdobyczach. Poza wspomnieniami Polakom niewiele jednak zostało. Sny o nowym słowiańskim mocarstwie rozwiały się niemal z dnia na dzień. A samo istnienie państwa polskiego szybko stanęło pod znakiem zapytania.
Czytaj dalej...