Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Squishmallows. Oficjalna książka z przepisami

Squishmallows. Oficjalna książka z przepisami

79,99

 

"Squishmallows: Oficjalna Książka z Przepisami" to idealna propozycja dla fanów oryginalnych Squishmallows i miłośników pieczenia! Zawiera 50 przepisów inspirowanych ulubionymi postaciami Squishmallows, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wśród smakołyków znajdują się między innymi trójkolorowe ciasteczka Cam, czekoladowe trufle z posypką Hansa, cynamonowe bułeczki Lesedi oraz serduszka Linzer Bethany! Te wypieki to pyszne i zabawne przekąski, które wszyscy fani Squishmallows mogą łatwo odtworzyć.

Książka zawiera również doskonałe przepisy na krem maślany, karmel oraz piankę Squishmallows, a także wybór pysznych i orzeźwiających napojów na każdą porę roku.

Pięknie ilustrowana kolorowymi zdjęciami każdego wypieku oraz grafikami Squishmallows, książka ta oferuje kreatywny i przystępny sposób na cieszenie się tymi unikalnymi przepisami. "Squishmallows: Oficjalna Książka z Przepisami" jest odpowiednia dla cukierników na każdym poziomie zaawansowania i stanowi doskonały sposób na spędzenie czasu z rodziną w tematyce ulubionych bohaterów Squishmallows.

Trefl Books
Wydanie: 1

ISBN: 9788368084184

Liczba stron: 144

Cena detaliczna: 79,99 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...