Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Współczesne różdżkarstwo i radiestezja Podręcznik skutecznej pracy z różdżką

Tomasz Sitkowski

Współczesne różdżkarstwo i radiestezja Podręcznik skutecznej pracy z różdżką

39,30

 

Z tą książką odkryjesz tajemnice radiestezji i różdżkarstwa. To doskonałe źródło wiedzy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych praktyków, którzy pragną zgłębić techniki pracy z różdżką i wahadłem. Poznasz różne rodzaje różdżek, od jednoramiennych, kilkuramienne, po te w postaci pętli. Odkryjesz praktyczne zastosowania różdżki do szukania wody. Dzięki opisowi odruchu różdżkarskiego oraz praktycznym wskazówkom na temat zastosowania różdżek, książka ta stanie się niezastąpionym kompanem w twojej podróży po świecie duchowego rozwoju i poszukiwania wiedzy o energii.
Nie zwlekaj – sięgnij po nią już dziś i rozpocznij swoją przygodę z różdżkami radiestezyjnymi. Stań się mistrzem różdżkarstwa i odkryj tajemnice energii.

Studio Astropsychologii
Oprawa miękka

Wydanie: 1

ISBN: 978-83-8301-681-8

Liczba stron: 128

Cena detaliczna: 39,30 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...